




Als je in Engeland komt te overlijden, dan zou dit wel eens het meest classy vervoer voor je begrafenis kunnen zijn.
Het uitvaartbedrijf A.W. Lymn uit Nottingham heeft namelijk een Rolls Royce Phantom lijkwagen die je naar je laatste rustplaats kan brengen. Aanvullend heeft het bedrijf tien andere Rolls Royce Phantoms klaarstaan voor het vervoer van de familie tijdens zo’n trieste dag. In totaal zijn er 39 Rolls Royces en Bentleys beschikbaar bij A.W. Lymn.
Het is misschien wat macaber, maar daar staat tegenover dat het Halloween is. Zouden jullie in deze Rolls Royce Phantom gereden willen worden als het je moment is, of kies je liever een andere lijkwagen?
Ik zou daar niet dood in gevonden willen worden.
@faalhaas:https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU
@faalhaas: ik zou voorlopig sowieso niet dood gevonden willen worden!
Ah, de practige foto’s van GFwilliams
Ik rij zelf de highway to hell. Tis alleen jammer dat de roverheid ervoor zorgt dat het met een muesli auto is, de rest is niet meer betaalbaar
:) Jongens beloven jullie mijn laatste wens te vervullen en deze te kiezen :p
http://lijkwagens.com/wp-content/uploads/2012/08/xts-cadillac-lijkwagen-2.jpg
http://lijkwagens.com/wp-content/uploads/2012/10/oud-en-nieuw-cadillac.jpg
@jagmaseratiferrari: geen geld
@jagmaseratiferrari: me oma is in zo’n zelfde als de rechter Cad naar haar laatste rustplaats gebracht. Dat ding had 4 sicke pijpen er onder!
@3246cm252kw: klopt, zit een lekkere 300pk sterke 4.6L Northstar V8 onder de kap van zo’n ding. Onverwoestbare motor en beresterk….kunnen met gemak 700.000 kilometer halen zonder problemen.
@mopar: geloof ik direct! Zijn die Amerikanen sowieso kilometer vreters :-) chique keuze als voertuig voor een uitvaartbedrijf. Goede degelijke representatieve auto.
Beman de harpoenen!
Door maar een vuilniswagen….
@norge: Je bedoelt jouw Caddy?
@moveyourmind: Geen verschil ..
Overleden en toch nog shinen
Al die Rolls’en! Wat een investering voor dat bedrijf zeg
Nooit gedacht dat ik dit zou zeggen: wat een coole lijkwagen!!
Zelfde foto maar dan ingezoomd, standje CSI Miami:
@rotarypowah: andere link naar het eerste plaatje
@rotarypowah: weet je toevallig welke csi aflevering dat is? Ben in het hotel geweest waar dat is opgenomen, maar heb nooit de aflevering kunnen vinden -_-
Zonder die lelijke opbouw aan de achterkant zou het wel een leuke pick-up zijn. Doet me van de zijkant een beetje denken aan de El Camino.
Toch zit ik liever levend in een Phantom..
Ik vind m toch wel wat hebben haha
Lijk(t) nergens op ;-)
De een zn dood is de ander zn miljoenen bedrijf, met 39 phantoms. Het is geen gek idee.
Hoe komt een uitvaart onderneming in gods naam aan zoveel geld?
@meepinz:
Door heeeeeeele dure uitvaarten te verkopen.
In het VK is een Rolls als lijkwagen helemaal niet ongebruikelijk. Heb nog wel eens een advertentie gezien op http://www.carandclassic.co.uk van een begrafenisondernemer die opruiming hield vanwege nieuwe aanschaf. Deed de Silver Spirit hearse en de 2 verlengde 6-deurs volgauto’s weg.
Die lijkwagen was nog gewoon een hele knappe Rolls-Royce stationwagen als je er een achterbank in zou doen. Niet als deze Phantom dus.