
Als je praktisch in je auto woont, dan moet je ook kunnen ’thuiswerken’. Ik kan me voorstellen dat de mond van de Duitse agenten even openviel toen ze deze opstelling tegenkwamen.
In het Duiste Saarland hield de politie afgelopen maandag een 35-jarige man staande die, letterlijk, een compleet bureau op de bijrijdersstoel van zijn Ford Mondeo (je weet wel, dat ding waarvan de nieuwste generatie hier pas komt als hij al verouderd is) had geknutseld. Naast een laptop, printer en een spanningsomvormer, had de man op zijn ruit twee mobiele telefoons, een navi en een GPS-ontvanger geplakt.
De politie hield hem staande wegens een snelheidsovertreding, en meer konden ze ook niet doen, aangezien de man zijn apparatuur op het moment van controle niet gebruikte. Maar dat wil niet zeggen dat ik het een lekker plan vind. Alsof je nergens een printje kunt draaien. Daarnaast lijkt die hele opstelling aardig wat zicht te ontnemen, en als de man eens ergens op klapt, vliegt alles door de auto.
Als je moet rijden, dan moet je daar geconcentreerd mee bezig zijn, en niet een complete kermis naast je hebben, dat leidt alleen maar af. Rare jongens, die Duitsers.. (Der Spiegel, via TTAC)
Dat witte apparaat in het midden lijkt net een beamer :P
@roberto: ’t Is een Ford en hij is zwart. ;-p
Kijk, een éckte work-a-holic.
Thumbs up!
Twee mobiele telefoons, een navi, een GPS-ontvanger en een fiks laptopscherm voor zijn voorruit. Ik neem aan dat ze die man toch wel konden beboeten voor onnodige en zichtbelemmerende voorwerpen voor zijn voorruit?
Autorijden is een bezigheid op zich, en niet iets waar je nog wat naast kan doen…
@motoragent: daar zat ik ook aan te denken, die ene laptop haalt toch ook het zicht van je spiegel weg?
@leandro: en de helft van zijn voorruit…
Lol! leuke hoeveelheid stroom blijkbaar in zo’n Ford-sitarettenaansteker.
@Alwood: of twee draadjes naar zijn accu en een flinke omvormer.
@Benjamin1: Waarom denk je dat hij te hard reed? :-P
Met de klok mee: Navigatiesysteem, 2 telefoons, laptop, router(!), omvormer, printer. Ik denk dat je dan zo wel op 150< Watt zit…
Is het niet gewoon een collega van een ander flitsteam geweest.
@sdk16420: ze bestaan ook tot meer watt alleen niet via sigarettending…
@sdk16420: Volgens mij heeft hij maar 1 laptop toch? De andere is volgens mij zn printer ofzo :P
O en trouwens, “<" betekend kleiner dan… niet groter dan :p
@sdk16420: Waarvoor heb je een router in je auto nodig!! haha. Nog een server in de kofferbak staan?
Lijkt een beetje op een test fabrieksauto.
-=edit: dank, was bekend=-
Die kan tenminste zeer nobel p*rno kijken als ‘ie in de file staat!
@fapfap: Zegt de reaguurder die fapfap heet…
@sir_smokalot: Precies, dat zijn de praktische zaken waar ik aan denk als ik zo iets zie.
Gewoon ff een “preek” van 5 min. houden en deze meneer kan niet meer aan het werk. Of wegrijden.
handige harry
Haha, wat een held!
Vroeger had je daarvoor een secretaresse
@9000cse: die zijn duur plus ze zeiken te veel.
@fijnkonijn: En dat zeiken kost weer tijd, iedere keer stoppen bij een tankstation of wegrestaurant voor een toiletstop….