
Met een beetje hulp van importeur Pon, dat wel, maar dat neemt niet weg dat daar even een Spyder Performante en een Edizione Tecnica bips-aan-bips staan.
Voluit heten de modellen *haalt diep adem* Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Edizione Tecnica en Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante, wat in feite hele lange benamingen zijn voor twee Superleggera’s met en zonder dak.
Tot voor kort was het nog een dikke Continental GT Speed die er bij stond, nu is het duo volledig Italiaans. Lekker hoor. Bekijk de spot, verdeeld over 2 delen, op LAMBOJUNK. (deel 2)
Zodra het promowerk er op zit zullen de auto’s weer terugkeren naar het Koopmanshuis te Leusden, alwaar door spotters dan weer dergelijke plaatjes geschoten kunnen worden.
Prachtige auto’s, veel mooier als de facelift versie of de (dare I say it) aventador…
Maakt me niet uit welk van de 2, hoewel met dit weer de cabrio wel lekker moet zijn :D
Mooie kleuren combi!
De Gallardo is toch wel een van de mooiste auto’s ooit hé. Heerlijk gewoon.
Ik ben echt Gallardo moe gewoon..? Je hebt zoveel versies, ik ben echt volledig de draad kwijt..
@MLTB: en nu? GGD? GGZ?
@MLTB: Boom-touw? Trein?
@MLTB: Allemaal V10, de een heeft meer tupperware dan de andere.
Nu zit je weer op 1 lijn..
Zolang ze er zoals boven uit zien mogen ze van mij part 30 verschillende versies maken..
De Gallardo is echt nog wel een all-time favourite van mij, bij deze vind ik alleen de Tecnica niet zo mooi. Die rode accenten op de splitter zijn best wel lelijk.
@Vinny_93: Mee eens. Net een mooie vrouw die samen met haar lippen gelijk haar kin ook heeft meegestift. Net te veel…
Haal diep adem haha !
Die zwarte lijkt wel n sneeuwschuiver