
Het is vakantie-tijd, dus er wordt weer e.e.a. gespot in zonnige oorden. Zuid Spanje blijft daarvoor een dankbare omgeving, en trouw Autoblog bezoeker Michiel stuurt ons daarvan een kleine impressie.
Michiel stuurde ons al een spy-spot van de gecamoufleerde Mercedes GLK in de Sierra Nevada, maar hij bezocht ook Ronda, Marbella en Benalmadena.
Mijn favoriet is de Pagani Zonda met bijpassende trotse eigenaar. Bij elk fotomoment lijkt de Zonda net toevallig voorbij te rijden. Hoe trots kun je als eigenaar zijn? Als ik een Pagani Zonda had dan reed ik er ook de hele dag in rond.
Anyway, hieronder een deel van de collectie. Bijdehandte en toepasselijke fotobijschriften zien we wel in de comments verschijnen.
De handschoentjes van de meneer in de Zonda vind ik toch wel een beetje fout.. Maar wie ben ik eigenlijk?
Iemand zonder een Zonda.. :P
leren handschoentjes bah wat een nicht ;)
@ laurens, heb je die zonnebril dan niet gezien?
het nummerbord van die oranje murci ook.
Nu ik nog een keertje kijk, maakt zijn zonnebril met luipaard motief het plaatje wel af samen met de handschoentjes…
wel een beetje fout idd. die handschoentjes, aan de andere kant: je zal maar zweethanden krijgen (niet onderkbaar aan de costa del sol) en het stuur schiet uit je handen in een scherpe bocht…
@ Jurrian
Je was met net voor :P
Hoe zou hij heten? Rámon? :P
[…]
-edit: sommige woorden zijn echt verboden hier-
Great pictures !
De 599 fiorano is best mooi moet ik toegeven. Ook de zonda ziet er niet lelijk uit. Jammer geen spots van Aston Martin…
die zonnebril! terreur! ik vind sowieso de zonda niet echt mooi, maarja form follows function zullen we maar zeggen… doe mij maar zo’n 430je :P
@ Rik
Groftaal geruik wordt hier niet gewaardeerd en vooral niet taalgebruik waarbij een verschrikkelijke verleden wordt terug herrinert.
ON: HEET(6)
Val nog mee dat ze geen eigen chauffeur hebben!!!
Ferrari dus echt niet zo exclusief, Morgan daarentegen.
@Frank deH
Je ziet ook waarom die Morgan zo exclusief is.
Goeiendag, wat een scheel gedrocht.
Misschien is die Morgan wel exclusief maar een Ferrari ziet er niet uit alsof ze hem net rond een boom hebben geparkeerd. :-/
en dan vind ik de 355 stiekum eigenlijk toch het mooiste… Ik heb liever de lambo maar qua lijnenspel blijft dat een van mijn favo’s.
Of dat carbon van de zonda mooi is is nog te betwisten maar sportcar like is t wel….
die pagani is echt stoer in die kleur, maar die handschoentjes…
maar kan iemand me nou het verschil vertellen tussen een 599 en een 612?
ik zie dat niet……
Die zonda F spider is wel prachtig zo in carbon, alleen lijkt de bestuurder rechtstreeks uit james bond te komen…
@ RvH
Om terug te komen op mijn probleem ivm het posten, neen dit is niet echt de eerste keer dat ik post ik heb het altijd als ik een bericht wil plaatsen. :(
Die blauwe F430 is wel echt netjes alleen die spoiler tja…. 8ja kun je altijd nog je hangmat aan vastbinden :-)
die Blauwe ferrari vind ik netjes, echt af
@supercarlover
Wat ik weet is dat de 612 een vierzitter is,en de 599 meer vermogen heeft.
Ze lijken idd veel op elkaar.
Ik stap steeds in de verkeerde,als ik met mn kids weg moet
zalige pagani en lambo :O :P
@ silly
haha dat wist ik al maar kwa uiterlijk :S
zie je het verschil niet tussen 599 en 612? moet je ff wat beter kijken want zijn toch echt totaal verschillend:O
pagani zonda heerlijke wagentje
maar Ferrari 360 en 599 blijve tog aan de top:D
en die morgan kijkt scheel dus die kan je zo aanrijden en als die dat doet worden je voeten volgens mij van je benen gescheiden, wat een gedrocht.
@supercarlover, leg maar eens twee foto’s, op de een een 612 op de ander een 599, naast elkaar. Dan zien je het dnke ik wel, toch?
Geef mij maar de M3. Betrouwbaar en stukken goedkoper. Bovendien moeten veel van die chauffeurs van supercars aardig om kunnen met hun supercar om een “gewone” M3 eraf te rijden. Zeker in de bergen. (OK de Zonda niet maar die kost 6x meer dan een M3). En OK de Lambo, Zonda,Ferrari’s zijn mooier en stukken exclusiever dan een M3 maar toch…
Voor een doorsnee bestuurder (de meeste op deze blog) is de M3 al meer als genoeg!!!!
of een beta ark (scooter) met 5,3 kw zucht die al wel een mr2 heeft :P
Wel heel gaaf die naakte carbon Zonda!
mm, ik wist niet dat er een Testarossa was met ronde achterlichten
Mooie spots! maar ik ivnd het zonde van die zonda!
maar is hier niet een site voor die Autojunk.nl heet? trouwens fijne vakantie gehad ik ga morgen (naar zuid spanje MET de auto)
Wat is die Zonda van hellemaal Carbon toch zo GEILLL :)
@Barend B
Welke 355? Ik zie alleen een 348, 328 en 360
de 355 is veruit de lelijkste ferrari ever.
vetteserie, zeker die pagani en lamborghini B-)
ik heb zelf ook nog wel wat spul van deze zomer uit Cannes en Monaco, kan ik dat hier naar toe mailen?
Ik zal wel 1 van de weinigen zijn maar die blauwe ferrari (430??? gok ik) met spoiler en blauwe velgen vind ik nou echt supermooi. Zo zou ik nou wel een ferrari willen hebben.
Blauwe Ferrari is volgens mij een Novitec rosso
haha de lambo is te breed om tussen de lijnen te parkeren :d
marja, zoveel rijden er nu ook weer ni rond in spanje om al die lijnen te gaan aanpassen…
Spijtig van die donkere velgen op de pagani
JD Je bent niet de enige :D
HAHA, ik ben net terug van vakantie en je mag drie keer raden waar ik geweest ben!!
die nummerplaat op die murcielago TOO SEXY
is dat niet verboden?
het zal de eigenaar eens zorg wezen waarschijnlijk,
met de boete te betalen is hij klaar..
@Miura: Je kunt het ook uploaden op http://www.autojunk.nl/
Ik heb (ik geloof in luxemburg) ook een Morgan gespot, jammer genoeg geen foto’s daarvan, echt wel een leuke bak maar nu niet echt het eerste waaraan ik mijn extra centjes zou uitgeven
te vette zonda, weet iemand uit welk land dat vreemde kenteken afomstig is van de zonda?
en waar ligt costa del sol eigenlijk?
Ik kom net uit bulgarije zonnestrand.. zeer veel mafia daar en je hoeft dan ook weinig moeite te doen om topmodellen te spotten! Meeste zijn dan wel S600 etc.. maar ook lambo’s etc..
Die blauwe mag inderdaad zo bij mij op de oprit geparkeerd worden!
Voorspelbaar en een beetje saai!
die 430 is zooooo mooi eh:O:O die 599 is ook mooi trouwes:) en ja m3 i love it
@ed: er staat geen TOO SEXY maar TOO 5EXY : )
Zonda = Cool, carbon-uitvoering= Cool, rijhandschoenen = Cool, Zonnebril met luipaardmotief = SERIOUSLY UNCOOL
@ Fiat Coupe, inderdaad, daarom zijn handschoenen cool. Je kan er meer op vertrouwen ipv met je zweethandjes over dat houten stuur af te glijden…
Snap ik trouwens ook niet zo goed, de Zonda is zo’n beest, dan nog uitgevoerd met lekker veel aluminium en carbon, binnen EN buiten. En dan moeten ze toch nog enkel details met hout afwerken. Why?
@F40
Voor iemand die een F40 mooi vind zou je toch ook een 355 moeten herkennen (ook al vind je em oerlelijk) hehehe….Hij is zwart en heeft OZ-velgen trouwens
voor de rest vind ik de blauwe F430 behoorlijk overeenkomsten hebben met een Toyota Celica, maar goed dat zal wel aan mij liggen…..
waarom zijn jullie aan zeiken over die leren handschoenen of dergelijke
hebben jullie de bodyword gezien full carbon
weet ge hoe die vliegt man man :d:d super lichtt
supercarlover: het verschil 599 en 612 is, de 599, genaamd fiorano, is een 2 zitter met een enzo motor erin (620pk) van bijna 6 liter inhoud deze heeft 2 achterlichten en een grote diffusor onder de kont, de 612, genaamd scallietti, is een 4 zitter en heeft een 5,75liter uit de maranello. hij heeft 4 achterlichten en een hele kleine diffusor onder de kont. verder heeft deze aan de vlanken holle vlakken waar de fiorano scherpe lijnen heeft met lange koplampen. die van de 612 zijn min of meer rond,(uitgerekt)
het zijn allebei v-12 modellen. de scalietti is de duurste ferrari van het moment in productie voor straatgebruik.
wel heftig hoor die pagani zonda. ook al heeft hij een foute bril en handschoentjes aan, smaak heeft hij wel (en heel veel geld) aangezien het een zonda F roadster is in blank carbon (wat alleen al een goed aangeklede middenklasser kost). alleen jammer dat hij dan niet de originele velgen erop heft ge;aten die ook onder de coupe zitten. maar hier mag je met recht trots door de straten cruisen!
patrick: die testarossa is geen testarossa maar een F512M, die heeft namelijk de ronde achterlichten en geen bloklampen achter tralies. verder is hij vrijwel identiek maar is het cockpit gewijzigd, en is de motor weer sterker gemaakt. 428pk ipv 390pk. dit model heeft verder ook geen klapkoplampen meer maar vaste exemplaren achter glas. de velgen die op de foto zijn te zien horen er ook onder en de motorkap is ook iets gewijzigd. maar dat is iets waar je beter naar moet kijken wil het gelijk opvallen. de neus heeft wel iets weg van de f355 wat de grill betreft.
de blauwe f 430 is volgens mij en getuned exemplaar door inderdaad Novitec Rosso. al zat ik heel even te twijfelen met een Hamann exemplaar.
ooomgggg :| die murcielago is vet lol was zeker een pooier die man in zijn pagani , kan niet anders leren handschoetjes , luipaardmotief zonnebril , kan niet anders nog zo een hoed en hij is het
Erg mooi, die zonda-uitvoering. Ik hoop ook dat de blanke lak eroverheen een enorm goed UV-filter bevat…
ik ben een beetje (erg) anti ferrari maar die blauwe ziet er wel superrr strak uit.
@rider
thanks, zo leer je elke dag wat bij : )
’t Was aan de Costa Del Sol tingelingeling!
(Mooie auto’s, vooral die Zonda!
moooie spots!
@bennyb
waarom die pagani ook een houten stuur en pook heeft?
die hele auto is custom made, dus dan zal dat stuur ook wel naar de eigenaar zijn smaak gemaakt zijn…
Die kerel in die 328, is dat Magnum P.I.
oud geworden die gek!!
Die laatste foto van die Zonda, volgens mij is het een klein kind!
Auto van papa, hanschoendjes van opa, zonnebril van mama….
Laat ze mij adopteren!
Doe mij maar een LP640!
@ Michiel, tuurlijk :-)) Eigenlijk te logisch als je naar (sorry hier komt ie weer) zijn brilletje kijkt.
Stuk voor stuk lekkere auto’s.
die 599 is schitterend
zo is een cabrio wel gay
@CLK 63 AMG Black Series: Nogal ;-)
haha
dat noem je een kenteken geen nummerbord .. ik welk eeuw leef jij :S
Pfff. Zoveel moois heb ik niet gezien op vakantie… Maar ja, in midden-Frankrijk is de kans dan ook niet erg groot… Het bijzonderste wat ik gezien heb is een Lotus Elise. Nou ja, nog wel bijzonderder waren enkele klassiekers op een of ander festival (was erg leuk), maar daar interesseren jullie je niet voor… ;)
“Het was aan de Costa del Sol…..” Nee? Niemand? Zangeres zonder naam? Anyone? Of willen we die gewoon niet kennen?
Ziet er leuk uit. Ik zit er niet ver vandaan wellicht ff een dagje er naartoe.
Zo jammer dos…. net als we gaan denken dat je misschien toch een beetje smaak hebt, kom je weer met de Zangers zonder naam….. , jammer, heel jammer.
ik heb ook niet veel gezien in noord-frankrijk. een corvette zo6, z4 m coupe, een oude c amg en toen we weer in nederland waren een m3 cabrio, s5, rs4 en ferrari 360
oja en nog veel porsche’s
@w0o0dy
Ja ik weet het. Ken er niks aan doen. ;)
die Lambo heeft naast een cool kenteken ook een mooi playboy bunny erop staan :D
lol, kijk die zonnebril van die man……. die zonda is echt niet mooi, bah!!! die lambo en die blauwe f430 zijn helemaal de bom!!!
handschoentjes nodig om dat beest te temmen!!
laten we t daar maar op houden!!
ben niet zn fan van de zonda .. maar deze ziet er toch wel heel mooi uit!!
die lamboooo GRRRRRRRRRRRRRRRR
Die grijze 599 Fiorano blijft toch echt de mooiste.. Prachtig! :D
het verschil tussen een 612 en een 599 is dat de 612 4 ronde achterlichten heeft en de 599 maar 2 ;)