
Dat de gloednieuwe BMW 6 Serie Gran Coupe er ook in M-uitvoering gaat komen is geen geheim meer. Daarom leek het de mensen van 6post wel een goed idee om een impressie te maken.
Je pakt een reguliere 6 GC en hangt die vol met alle M-details die we al kennen van de gloednieuwe M6 en je komt met dit resultaat. Dat ziet er toch best wel lekker uit moet ik zeggen.
De 6GC vind ik persoonlijk niet zo coupe-achtig als bijvoorbeeld een Mercedes CLS of de Audi A7 Sportback, maar daar zal BMW ongetwijfeld een goede reden voor gehad hebben. (via: 6post.com)
ja :D
Zeer zeker een mooie wagen en wordt met de tijd alleen maar fraaier. Als ik een M5 klant zou zijn zou ik echt gaan twijfelen of ik een M5 of deze M6 GC zou willen.
@agera: de keus tussen een m5(50d) en deze 6gc ( motorisering zal toch wel vast hetzelfde zijn) word echt oneigenlijk moeilijk op deze manier..
@bigcar: Ik denk dat de 6 gc net iets ruimer is en ook net even wat duurder.. 650d betwijfel ik dan ook of is dat al bekend?
@zender: Meer beenruimte miss maar minder hoofdruimte
@agera: 6 gc is in ieder geval zo’n 10 cm langer, dus inderdaad meer beenruimte. Ook is 6 gc 5 cm lager als de 5 serie dus wat je zegt zal dan ook wel kloppen. Achterin scheelt het qua hoofdruimte 3,7 cm. Niet echt enorme verschillen, maar voor langere mensen is het achter in de 5 serie dus denk ik wat prettiger. Minder beenruimte is minder erg dan je hoofd tegen ’t dak.
@zender:
@agera: :lol: meer beenruimte compenseert minder hoofdruimte, gewoon een beetje onderuit gezakt zitten en dan is er niet aan het handje ;)
*trekt weer een serieuze blik en denkt logisch na*
op zich is er meer dan genoeg hoofdruimte in de 5 serie, als de 6GC daar iets minder van heeft is het geen ramp. ik ben maar 1.85 dus bij mij moet het ermee door kunnen. daar zullen we na de lancering van die wagen wel achterkomen bij de dealer :)
@bigcar: Ik ben zeker 1.95m en onderuit gezakt zitten is niet echt super chill :P, tenzij je de stoel kunt verstellen (optie kost ook weer 5000 euro denk ik.. als het niet meer is) In de e65 gaat het nog prima achterin maar helemaal rechtop is ook al krap..
van mij mag het! zo’n uber SEDAN is altijd welkom!
@dennisr: plus 1, eindelijk zijn we het over iets eens! :D
Niet de mooiste, maar liever dit dan die lelijke m5
@dutchiehd: *uche* “lelijk”? *uche*
@bigcar: Inderdaad, waarom lelijk?
@240sx: Hij mag toch zijn mening geven?? Of respecteer je dat niet .
@BmwMPower: zeg ik dat ik het niet respecteer dan? Ik vraag me af wat hij er lelijk aan vindt.
@240sx: +1
@BmwMPower: als hij zijn mening onderbouw vind ik het goed, ik ben bereid het te respecteren, alleen ben ik wel benieuwd naar zijn beargumentering, vandaar ook mijn vraagteken ;)
@bigcar: hijs niet lelijk maar ook ook totaal niet bijzonder
@Flamingo: dat is het dus, het is niet lelijk, integendeel; ik vind het geweledig! maar ik vroeg me af wat zijn beargumentering was ;)
*geweldig
@dutchiehd: Vind de nieuwe M5 juist wel qua verhoudingen kloppen, maar ieder zijn ding natuurlijk!
@jzaero:
Een M5 is helemaal een foute pooierbak.
@kempenaer: Ik wil dan wel een pooier zijn, ik meld me vrijwillig aan!
@dutchiehd: Als je het over de e60 hebt vindt ik het nog niet zo gek maar
hoe kun je een M5 F10 nou lelijk vinden?!
Ik vind het een van de lekkerste auto’s van dit moment!
maarja, jouw mening.
Porno op wielen.
HELL YEAH!!
I like It ;)
eerlijk is eerlijk: Deze maakt de M5 een beetje overbodig.. Behalve dan dat dat een icoon is/was en waarschijnlijk dus ook wel zal blijven.
Ziet er heel sexy uit. Laat hem maar komen!
Inderdaad vet uitziend ding, veel beter dan de M5!
Laat maar snel komen deze lekkere M6 Gran Coupe!! Zal wrs als broodjes over de toonbank gaan!!
Hier zeg ik geen nee tegen ;)
Die goede reden hebben ze. Ze hebben gemerkt dat iets als de 5 GT een grote flop is. Daarom maken ze deze normaler.
wat een beautie!!
Coupé? Zou het eerder een sedan noemen ;)
Overigens vond ik de 6 GC al een hele mooie auto om te zien, en deze is dan nog net wat bruuter :D
Ik wil em!
Kom maar dooorrrrr!!
Nou 1 ding is zeker.. Op de foto’s is hij een stuk mooier als in het echt! Wat een gedrocht! (naar mijn mening)
@lamborgfan: p.s nietzozeer de m6 maar de standaard 6 cls na-apercoupé
@lamborgfan: heb je hem in het echt gezien dan?? Knap, hij bestaat nog niet eens… FAIL
Prachtige auto! Bmw heeft zichzelf overtroffen
Zet ‘m maar voor de deur!
De bmw’s worden mooier met de jaren vind ik.
Goh, BMW is écht goed bezig de laatste tijd! Zelfs ik begin ze erg mooi te vinden…
Het is gewoon veelte voorspelbaar, ik hoef m niet eens te zien. Uiteraard is het wel gewoon een hele dikke auto!
erg dik vind het echt een mafia auto
@Flamingo: Na de Chrysler 300C/Lancia Delta, natuurlijk. ;)
@kickass dus
@Flamingo: uiteraard lancia thema bedoel je
@Flamingo: Ja, bedoelde ik inderdaad. :)
Bijna, hij krijgt meer uitlaten en grotere velgen. :P
Zonder grappen en grollen, dit is een serieus vette bak! :D
Doe maar maken! :)
Ik zag op de facebook-pagina van BMW de officiële foto’s van de M6 Gran Coupé voorbijkomen. Misschien is het een idee om die foto’s er in een update bij te zetten? (ongeveer anderhalfuur geleden zijn die foto’s gepost)
Of ik keek met mn neus. Excuses. Waren namelijk foto’s van de gewone M6. verkeerd gekeken.
De CLS is de founder van deze klasse en blijft ook by far de mooiste in die klasse. De AMG of AMG-kit is onverslaanbaar.
Zo weer een hele hoop lijnen en vouwen te veel.
Minder is meestal meer, schijnen ze bij BMW niet te snappen.
BMW-petjes hoeven er niet eens meer mee langs halfords.
Wat een prachtbak! Ik zou niet meer weten wat te kiezen, CLS of 6GC. Stiekem hoop ik eigenlijk dat Jaguar zich er ook mee bemoeit, ik denk dat Ian Callum maar wat graag zich er mee wilt bemoeien met een XC… of zou volvo die naam claimen? in dat geval misschien weer een XJC?
Nou nog een verlengde uitvoering voor de Chinese markt en de modelwaanzin is compleet .Psst , het is een sedan…
zal in ieder geval niet veel anders zijn.
HEERLIJK!
Tot aan c-stijl is hij mooi.
Maar de kont is te dik en steekt teveel uit.
(Maarja, wat wil je, als een van de weinigen vind ik de Panamera een mooie bak, vooral de kont)
Ziet er zeker dik uit!
Vette bak maar toch vond ik de eerste 6 serie de mooiste. Vooral de m dan. Maar zonder twijfelen neem ik deze ook graag in ontvangst :P
Prachtige wagen! Maakt het moeilijk, CLS of de 6…A7 valt sowieso af, wat een gedrocht.
De achterkant is wel heelf gaaf hoor,echt supervet
De M6 Gran Coupe ziet er zo uit: http://www.youtube.com/watch?v=jJkfhYU3_Lk