
Zie hier een prachtige Ferrari F40. Het wil nog wel eens gebeuren dat mensen hun auto een beetje ombouwen zodat ‘ie net wat stoerder lijkt dan hij feitelijk is. Maar of dat hier ook gebeurd is?
Nee hoor, als je die motorkap zo ziet, dan lijkt het toch wel heel veel op zo´n snelle Ferrari F40.
In de verste verte doet het niet denken aan een andere auto, zoals bijvoorbeeld de Chevrolet Corvette. En dan dat interieur. Prachtig met zwart en rood, echt leer en een Momo-stuur. Volgens mij zag de echte F40 er precies zo uit. En zaten die wielen niet onder een special edition van deze roemruchte Ferrari?

De auto staat in Spanje. Snel kijken voor een Ryanair vluchtje om de auto in het echt te mogen bewonderen! Oh ja, als je er bent, maak dan meteen even een paar extra mooie foto’s van deze supersportwagen voor boven ons bed, want de kiekjes op motorpasion zijn een beetje donker. De man was natuurlijk zo in de war van al dit prachtigs dat ‘ ie vergat het licht aan te zetten. Wie weet kom jij deze wel op straat tegen. En dan is ´ie zonder laag stof zeker te weten nóg mooier! OMG! Uploaden dan.






Ik neem toch aan dat dit hele verhaaltje sarcastisch was!? :|
@Race-minded: Ik mag hopen dat jou comment als grap was bedoeld?
@kowalsk: Eigenlijk niet, ik begon toch even te twijfelen toen ik klaar was met lezen ..
rijdt ie op gas?
@dummy: ik denk dat hij rijd op kerozine!! dat zal ook wel zijn omgebouwt wat een lelijk teroristen ding :*)
wat is er nu zo geweldig aan een ferrari dat iedereen er een wil (namaken)?
Doe mij dan maar een lambo!
@M-lover: dat doen ze omdat ferrari superieur is aan lambo, gewoon omdat lambo overpriced is (zelfs in vergelijking met ferraris prijzen met pks en dan de lambo tegenover zijn pk’s), lelijk is, en nog eerder aangebrant is dan een ferrari :) kortom gewoon omdat lambo’s zuigen en ferrari beste is :)
@m-lover
idd lambo zijn veel mooier :D
Een F40 met de motorkap aan de voorkant?..
Dan weet je echt zeker dat het fout zit.
yeah baby
waarom zou je je mooie corvette ombouwen naar een lelijk gedrocht? sommige mensen zijn onbegrijpelijk
Wow, dit heeft een immens sarcasme-gehalte. Mooie Chevy Corvette toch.
Ik denk dat deze auto de maker veel leuke avonden heeft bezorgd. Beunen aan zo’n ding is meestal het doel. Als hij af is, dan zoek je gewoon weer een volgend project. Boeiend dat hij er niet precies als een F40 uit ziet, dat kan hardly de bedoeling zijn geweest als je begint met een ‘Vette.
Deze unieke one-off verdient ons aller diepste repect. Van welke coachbuilder is ie afkomstig?
@race minded
Ik denk dat je ironisch bedoelt…
ach joh .. lekker klooien is fun ..
resultaat is niet belangerijk ..
Zonde van de Vette. Die moet je laten zoals hij is.
Ach hij is niet de eerste die van een Corvette een Ferrari maakt… wat dacht je van de makers van Miami Vice…. ombouw naar een Ferrari Daytona… alleen zag die er wel net echt uit.. ;)
zonde van die corvette , dat soort mensen moeten gestraft worden bbbrrrrr .
en dit dan ben geen ferrari kenner , hou niet van replica,s maar toch netjes of niet ?http://www.youtube.com/watch?v=4onyjmuE_Xc
http://www.youtube.com/watch?v=nQ_PqGpRKI8
http://www.youtube.com/watch?v=Vx52Du1crqQ
http://www.youtube.com/watch?v=1ftk7TKo904&NR=1
Dit ziet er zo verkeerd uit…
Ik heb er nog eentje: Porsche Carrera GT op basis van een Boxter: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=20100&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=129549743&pageNumber=1
hij had beter een viper nagedaan aan de afmetingen te zien
@logotraxx
Die stond afgelopen jaar nog op het Mecc
Wow, wat een goede replica. Die moet toch wat uurtjes eraan besteed hebben.
waarom zou je een vette mooie amerikaan ombouwen door er een lelijke italiaan van te maken dat slaat toch nergens op??!!
Mlover lees eens een boekje zou ik zeggen….maar blijf jij maar m-loven hoor.
Wat is dit??!
Dit heeft echter een voordeel: De kans op een “binnenbrandje” is nu wel erg beperkt.