![Transformers 3 Dark of the Moon](https://static.autoblog.nl/images/wp2010/transformers_3_screenshot.jpg)
We weten dat er een derde Transformers film onderweg is. We hebben ook Bumblebee al lelijk zien crashen op de set, onbedoeld welteverstaan. De eerste trailer van de film is nu beschikbaar.
Transformers 3 Dark of the Moon, zal vanaf 1 juli in de Verenigde Staten te zien zijn. Of de film dan ook direct in Europese bioscopen draait, dat durf ik niet te zeggen. Leuk detail is dat de film ook in 3D te zien is. De trailer check je HIERRR. Er zullen er de komende tijd wel meer volgen.
Geweldig! Kan niet wachten!
WAT HEEFT DIT MET AUTO’S TE MAKEN?
@VWFreak: transformers=> autobots
@VWFreak: Transformers is een reclamevehikel voor Amerikaanse auto’s. Wist je dat niet?
@Esprit_de_Flandre: Niet langer alleen voor Amerikaanse autos, Mercedes-Benz en Ferarri komen er ook in voor :D. In deze nieuwe film dan!
@VWFreak: Oja, en voor Hasbro speelgoedautootjes natuurlijk.
is dat nu 7 januarie 2011 of 1 julie 2011
@supasweet: 1 juli 2011, Amerikanen denken andersom, je weet wel 9-11.
@midasracer: aja juist
ik kijk alleen nog maar films met groene Manta,s ..
@lincoln: ah ik dacht dat jij de man op de foto was…;-)
juuuj, weer een k*tfilm…
Geen Megan Fox. They have nothing to offer.
@Truttenschudder: ze is vervangen door een 458 italia ;)
@supasweet: ik hoop dat jij dan toch de voorkeur aan megan geeft :’)
@thmn: geen van beiden kan ik krijgen, maar een 458 blijft zijn schoonheid behouden en heeft geen plastic remake nodig
@Truttenschudder: Dit is de vervangster..Rosie Huntington Whiteley…. Vind ik ook niet mis ;-)
@Dimglor: miljaar dat ziet er goed uit
@Dimglor: Die wil ik wel zien ja in 3D
@Dimglor:
@Truttenschudder: volgens wikipedia is ze zelfs een jaar jonger dan megan fox
@rakim: Dat maakt niet uit, Pedobear gaat enkel af op uiterlijk.
Wat een klote films zeg die Transformers reeks. Blijkbaar Dennis zijn persoonlijke favoriet.. En hoezo staat dit in vredesnaam op Autoblog? Het is toch geen Telegraaf hier.
@MLTB: komop zeg, dit is de autofilm van deze jaren. En dit is nog altijd beter dan Jan Smit z’n A8 die te koop staat want dat soort berichten gaan werkelijk nergens over.
.
Ben benieuwd naar de film. 2 was slecht, 1 was relatief te doen
@MLTB: Nou nou, voor jou misschien. Maar voor mijn 11 jarig zoontje is het gewoon porno. Hij vertelde mij laatst dat hij een stijve jongeheer had gekregen van de dames in Revenge of the fallen. Vooral de stomende scene met de blonde deception heeft hem nogal in verwarring gebracht. Is ’t niet lief?
@midasracer:
Film is 13+ ..
ik wil zienn !! laat ze eens op schieten kan echt niet wachten :$ en @ MLTB omdat het over auto’s gaat en die films wel gelieft is onder de bloggers ;)
Vreemde naam. Beter hadden ze hem gewoon Dark Side of the Moon genoemd.
@Dennis(Autoblog):
behoorlijk off topic maar die poll die jullie op de voorkant van jullie site hebben staan.. gaat die Saab 9-5 niet een beetje heel hard in 1 keer? klopt niks meer van. beetje jammer. is zeker 1 iemand die dat doet(?!)
Heb zelf ook op de Saab 9-5 gestemt hoor,daar niet van..
@Flamingo: ja , dat was mij ook opgevallen , ik heb voor de xj gekozen trouwens
Titel naam kon beter zo zijn: Transformers: Death of Michael Gay.
Ook offtopic, maar men kan in het blog hierboven (Donderdagavond caption …) geen comments plaatsen :)
zo vet!
heerlijk… dat geluid van transformerende metaal deeltjes.
ik ben benieuwd!
Geen Megan Fox, da’s zo’n lekker wijf. Dat was 1 reden om te kijken, de 2de is dat ik ermee ben opgegroeid.
Tranformers, robots in disguise.
@ GTR :
Klopt. Het geluid van transformerende robots. Net zo lekker als een AMG.
Fantastisch… zijn altijd goeie films.. Niet echt realistisch maar toch nog altijd vermakelijk ;-)
@ Dimglor :
Zij is ook lekker.
Rosie Huntington Whiteley… 1 brok lekkerheid, oke, porno.
Een van de nieuwe AUTOBOTS wordt een Ferrari 458 en nog wat andere coole Nascar achtige auto’s op Steroiden. Je gaat em toch wel kijken als ie eenmaal in de bios te zien is. Niet lullen. Toch jammer van Megan.
@Pee Kinees: Ach bende gek.. deze is net zo lekker.. en zit tenminste niet van top tot teen onder de tat2..
OT: VET! Vond deel 1 EN 2 super gaaf. Wat een rollercoasters van films zijn dat.. oke.. in 2 is de actie wel een beetje ontploft.. maar toch… en niet alleen het geluid van de transformerende metaaldeeltjes is vet.. ook die stemmen.. Zware grafstem: “My name is Optimus Prime.. leader of the autobots..” ..kippenvel..
@freewarefreak: Of als hij tegen je zegt: Hi my name is optimus prime.. Leader of the autobots. Now bendover so i can roll out and recon.
Nee die Rosie Huntington Whiteley is zeker niet slecht eigenlijk zelfs wel een verbetering qua klasse! :)
Ik kijk al uit naar 1 juli 2011 :D
De eerdere 2 films waren al de domste die ik in een lange tijd heb gezien, ik ga deze alleen maar kijken om vervolgens de film in the grond te boren >:(