







Zit deze Duitse tuner nou met droge ogen te beweren dat ze een Lambo met bijna 1.000 pk gaan bouwen?
De Aventador-fascinatie van DMC is berucht. Het begon met de LP900 Molto Veloce en recentelijk werd daar een Roadster-variant van geboetseerd. Exemplaren met een schamele 900 pk, dat wel.
DMC heeft nu een viertal platen vrijgegeven van een model dat zij ‘Aventador LP988 Edizione GT’ noemen. Zonder er verder op in te gaan mogen we dus aannemen dat DMC de 6,5-liter V12 naar 988 pk poogt te tillen. Het uiterlijk wordt er overigens niet minder extreem op. Naast een spectaculaire voorbumper met een geheel nieuwe splitter en bijpassende zijskirts is het vooral de achterkant die opvalt. Daar lijkt DMC hevig op de Lamborghini Veneno te leunen, met een soortgelijke diffuser en V-vormige openingen rondom de centraal geplaatste uitlaat.
We hebben hier dus een Veneno light, waarover DMC niet zegt of ze ‘m ook gaan bouwen. Daarom de vraag aan jullie: maken, of in een crusher kraken?
Dikkkk !!!
Als ik hem zo zie zou ik verwachten dat je hem eerder op de circuit tegen komt als op de straat.
maar wel vet zo :)
Doen joh! Kan het toch niet betalen. Wacht wel op een virtuele proefrit van schmee en zn Arabische matties
Toch vind ik de bumpers wat ingewikkeld !
1000 pk prima verder vind ik het uiterlijk maar een slechte oostblok kermis attractie
@johannes79: leg mij ajb uit wat een oostblok kermis attractie is?
@eduardovich: jazeker ik vind het te speelgoed achtig en te overdreven originele uitvoering vin stijlvoller dan deze Paul Walker uitvoering. En overigens niets mis met oostblok ofzo hoor voor ik die in m’n schoenen krijg.
@johannes79: wat heeft paul walker hier mee te maken?
@johanhummer9: nou in die films reed hij toch ook altijd in van die opgedirkte auto’s of trap ik nou echt iedereen op de tenen?
@johannes79: je laat jezelf wel heel erg uit de tent lokken zeg… Ik snap wat je bedoelt. Een normale Aventador is al op het randje, dit is er echt over…
Vind de velgen wel mooi…
Maken! Überdik! Ik zou gelijk een bestelling plaatsen moest ik een Afrojacky zijn
Vind de achterkant wel zwaar mislukt
Ziet er geweldig sinister uit, net als de Murciélago R-GT destijds! En dit ziet er een miljoen keer beter uit dan een Ugleno :/
Nooit gedacht dat ik een Aventador meh zou kunnen vinden..
Een ontzettend druk spoiler pakket is natuurlijk precies wat zo’n onopvallende Aventador nodig had. Zal vast wel vraag naar zijn door een paar dronken malafide russen.
@JamesBond007 zo is dat ;)
Stiekum vind ik hem wel gaaf..
lelijk gephotoshopped, klopt geen zak van.