Hot stuff, coming through!
Gordon Ramsay, wie kent hem niet? De Britse kok met een neusje voor commercie en een flinke scheut theater is regelmatig vuilbekkend als een bootwerker in één van zijn Britse of Amerikaanse producties op de treurpit te zien. Want wie wil nou niet gadeslaan hoe keukenslaven om een doorgeslagen tonijnsteak tot op de grond worden afgebrand en tientallen borden met peperduur voedsel in de prullenbak worden gemikt? Met het geld dat via zijn restaurant- en TV-business binnen stroomt koopt Ramsay leuk autospul, waarbij zich een duidelijke voorliefde voor Ferrari aftekent.
In dat opzicht is het niet heel verrassend dat de met Tourettes-light behepte chef zich op de ultieme Maranello-supercar heeft getrakteerd: de Ferrari DeFerrari. Het gerucht ging al even, en nu bevestigt de cook het ook op zijn FB-pagina.
Met de aankoop begeeft Ramsay zich in een select clubje Britse celebs met een hybride Ferrari, waaronder Lewis Hamilton en Jay Kay.
En nu? Gezien Gordons reputatie verwachten we eigenlijk ook een FXX K SH*T P*&S SP*NK *RSE in zijn Ferrari’s garage.
Mocht je naar aanleidng van dit bericht een spontane aanval van hongâh hebben gekregen, check dan Gordons award-winning pancakes:
Jemig. Deze brulaap met een LaFerrari?
Je serveert de thee op de bouwplaats toch ook niet in kristallen servies?
Ziet wel heel sinister uit: ik dacht eerst dat het een nieuwe Batman auto was (vanwege die geopende deuren)
Off-topic:
Wel grappig dat er “done” staat op het stuurtje.. of is het een knopje
@rocky: dat stuur kun je zelf customizen met je naam of een andere tekst, hij koos blijkbaar voor ‘Done!’
@matje140: dank je wel voor de verklaring :) wist ik niet: weer wat geleerd! :)
Hmmm een grijze…. zou het een leasewagen zijn???
Het is een LaFuckrari hem kennende.
Humor met dat done! In zijn stuur.
Ziet er goed uit in deze kleur.
De man blijft een baas
moest je niet een hoop Ferrari’s in je garage hebben om deze te mogen kopen, of is ‘bekend zijn’ tegenwoordig ook genoeg??
@michiel1: in het artikel wordt al gezegd dat er een duidelijke voorliefde voor Ferrari is, dus ga er maar vanuit dat Mr. Ramsay er meerdere in zn schuur heeft staan.
@amgc63: als ik op het linkje klik staat er dat hij ze ook weer verkocht… maar ja in die 3 jaar tijd kan er een hoop gebeurd zijn
@michiel1: nu je het zegt, telt de aanvraag van zo’n “exclusieve ferrari” alleen als je eerder 5 (nieuwe) ferrari’s hebt gekocht of moet je er op dat moment minimaal 5 in je bezit hebben?
Had hij niet beter zijn lijfwoord f#ck op het stuur kunnen laten zetten ipv done?
Naast geen smaak voor voeding dus ook geen smaak voor auto’s
@dutchdriftking:
Hoezo zou hij geen smaak van voeding hebben?
@rhellema: waarschijnlijk is ddk kok. Die hebben altijd commentaar op andere koks. ;)
@rolov: je bedoelt cock die commentaar heeft op andere cocks:)
Hij was eerst bijna failliet gegaan met zijn restaurant toch?
@audirijder: ja eerste wat ik dacht. Blijkbaar gaat het weer toppie. Beter voor hem.
@audirijder: Denk dat dit privé is aangeschaft.
@terrorizer: ja maar hij zat vlg mij privé ook krap.
@audirijder: chef ramsay heeft 24 restaurants wereldwijd waarvan 3 met 3 michelinsterren, en hij heeft 3 pubs in Engeland. Slechts 1 restaurant is niet succesvol geweest en die moest hij dan ook sluiten.
Hij is dus niet zelf failliet gegaan
Ben benieuwd wie er harder brult de man of de uitlaat
Gaaf! Alleen jammer van het audi-grijs..
Ik kan maar aan 1 ding denken als ik die foto zie: BATMOBIEL!
@clarkson: ik denk niet dat dat mag van ferrari…
WoW, nooit verwacht !
Badass!!
Mooie auto!
Mooie bak. Ramsay vind ik een lul. Maar ach hij verdient wel knaken.
Wel dik! Alleen een beetje een saai kleurtje
De P1 en de 918 vind ik denk ik iets mooier, maar de LaF is natuurlijk net zo bruut als de andere twee.