







We kennen Vilner voornamelijk als interieurspecialist, maar ook voor oude Bimmers draaien ze in Bulgarije hun hand niet om.
Het object van hun affectie was ditmaal een 750i Individual uit de tijd dat de 750 nog een V12 (en een autotelefoon) aan boord had. Dit alles onder het mom: ‘gun je Bimmer een tweede ronde, weggooien is zonde.’ De originele Pioneer-geluidsinstallatie is helaas niet meer aanwezig, deze werd enkele jaren geleden ontvreemd door ene D. Dik.
Is ‘ie geslaagd of niet?
Zeker wel een hele dikke BMW uit de 7serie.
Mooi interieur!
“De originele Pioneer-geluidsinstallatie” ? volgens mij zit er een PHILIPS navigatie / radio systeem standaard in de e38!
@bluesbrother: de Vliegende Panters hebben een dikke BMW uit de 7 serie gehad, die had een een Pioneer radio. Met het frontje er nog op!
(ik zou hier vrijwel de gehele scene kunnen citeren, maar dat gaat me iets te ver ;-)
@escort77: “Een hele grote dikke BMW uit de 7 serie.”
@escort77: je hebt gelijk, ik had de link wat te laat gelegd.
maar ook dan is het woord origineel niet op de plek natuurlijk.
Fraai, al zou ik voor een donkerblauwe gegaan zijn.
Kost dat? Met 15 jaar oud lijkt me dit een leukere ZZP mobiel dan een 4 of 7% vehikel.
Nog 2000 nachtjes slapen en m’n huidige auto kan over naar zakelijk. Dit zou een mooie overbrugging zijn.
Prachtige auto voornamelijk door de kleur en het interieur, helaas maken die wielen er wel keihard een drugsdealermobiel van
Master auto oud in nieuwe. Daar ruil ik mijn 325d wel tege in
Heel mooi! Echt schitterende bak! De wielen maken er een beetje een muscle car van, maar dat misstaat hem niet.
E38, mooiste 7 ever, vooral de faceift model !
@RazorHead: helemaal mee eens! Indd de mooiste 7 ooit gemaakt
Het zou toch wat zijn als de Bulgaren in Nederland zulke bedrijfjes oprichten, kunnen wij massaal aan de luxe interieurs tegen een zacht prijsje.
@natos: Nee hoor. Gooi er maar ff 21% btw overheen…
Prachtig, mooier kan het niet worden. Dat nieuwe stuur staan hem goed trouwens.
@sketcher: Nieuw stuur? Heb ik wat gemist?
Dit is “oud”stuur e39/e38/ en zelfs fl e36)
@Jaapie: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2drPZNv1OZKxT2mKM16mVqSd0Iy-FVFZDaFZq9bCO7Ipte8mG
Ik vind het wel erg goed gelukt! Erg dikke bak en voor een tuner smaakvol gedaan.
Heel goed gelukt! Alleen ik mis toch echt wel een kleur ergens in de auto; velgen zijn zwart, exterieur grijs, interieur grijs.. Er mocht wel een kleur accent ergens in terug komen, vind ik.
is er iemand die hier ook een prijskaartje van weet?
heb nog een e38 730 die graag dezelfde make-over wil hebben.
wat een gave bak geworden.
Pff wat een bak…
Op zich niet verkeerd het interieur. Blijft een pracht auto! Exterieur vind ik niet geslaagd zoals die laatst gespot is is die mooier.
Ik ben niet zo van de BMW en/of tuning, maar dit vind ik stiekem best wel mooi
Stiekem gewoon de mooiste 7-serie, iets chiquere wielen eronder en hij is af!
Geslaagd! Velgen een maatje kleiner en hij was cum laude geslaagd.
mooie update van de mooiste 7-serie ooit gemaakt!
Waauw, die is af. Is het erg dat ik die gewoon mooi ipv fout vind?
Ik zou hem zo meenemen ipv die nieuwe rommel die voor 7-serie moet doorgaan.
God wat is ie goed gelukt zeg dang!
Jammer van het exterieur…
mooiste generatie 7 serie
Echt geslaagd interieur!!