
Leuk stukje video met een vergelijking van de BMW M5, de Alpina B5, de Mercedes E55 AMG en de E-Klasse Brabus V12…
Het is wel Duits gesproken (via Kabel1) maar je kunt het volume altijd even uitzetten.
Auteur: autoblogger, gepost om – 12 Reacties
Leuk stukje video met een vergelijking van de BMW M5, de Alpina B5, de Mercedes E55 AMG en de E-Klasse Brabus V12…
Het is wel Duits gesproken (via Kabel1) maar je kunt het volume altijd even uitzetten.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Schande! Zo’n mooie taal en het dan uitzetten :).
Dit is van het programma “Abenteuer Auto”, waar ze een kever in een seizoen helemaal gepimpt hebben. De autoprogramma’s daar komen nog een beetje in de buurt van Top Gear. Het is allemaal wat serieuzer, maar tenminste niet zo schaamteloos gesponsord (lees: een reclamespot van een half uur) als al die Nederlandse baggerprogramma’s met zakkenvullers als Allard Kalff achter het stuur..
EN is ’t maar net ;-)
Leuk filmpje wel :-)Had niet verwacht dat de E55 minder zou presteren dan de M5.. Alpina B5 is erg fijn, doe mij die maar..
“EN is ‘t maar net”
Moest zijn: En zo is ’t maar net
Kan je het filmpje niet op http://www.megaupload.com zetten, dan moeten we niet wachten
Je hebt wel geluid als je de extensie .mp4 verandert naar .mpg
Je hoeft helemaal geen extensie te veranderen, er is geluid. Er is ook niemand geweest die zei dat ’t geluid niet werkte..
Wat betreft dat megaupload:
http://www.megaupload.com/?d=8683BBL7 Maar ook daar moet je wachten..
Bij mij doet het filmpje het niet.. je kunt een programma selecteren maar dan steunt hij hem niet? hoe kan dit?
geef mij eens 3 redenen waar je me kan helpen met mijn keuze m5 / rs4/s6 want ik twijfel wat ik zal kopen zal ze wel uittesten maar wie er een heeft zal het wel beter weten
Kap eens, waarom zie je de EV12 niet? Lekker samenvattinkje, waardeloos.
@danny
Simpel wachten tot de rs6, heb je het mooiste interieur wat je kunt wensen in een auto, quattro aandrijving, 500+ pk’s een v10 en een super geile Audi dus….
Wrom is de Brabus geknipt?
Ik mis de geilste bak van de 4.. Brabus?