
De instapper van BMW in vorm van de 1 Serie, maar dan maximaal naar eigen smaak gepersonaliseerd via Individual. Dat kan.
Modellen van BMW die Individual eigenschappen hebben zijn met name de wat duurdere modellen. Denk aan de 7 Serie, een 5 Serie en soms met uitzondering een 3 Serie. Maar het is straks ook mogelijk om een BMW 1 Serie uit te rusten met Individual. Dit najaar zal het model worden opgenomen in het Individual-programma. Het goede nieuws is dat je nu al kunt spelen met de configurator.
Ondergetekende is nog steeds geen fan van het uiterlijk van de huidige generatie 1 Serie. En jij misschien ook niet. Desalniettemin kan ik je toch aanraden eens te gaan spelen met de Individual configurator. Bijzondere kleuren die je normaal gesproken ziet op bijvoorbeeld een M-model, kun straks ook krijgen op de 1 Serie.
Wat te denken van Verde Mantis (zie foto), Rosso Corsa, British Racing Green, Voodooblau en noem het maar op. Het is straks allemaal te bestellen op de BMW 1 Serie via de Individual configurator. De meerprijs voor zo’n kleur is toch al gauw enkele duizenden euro’s. Daarmee is de kans klein dat veel klanten zullen kiezen voor Individual. Desalniettemin is het tof dat BMW dit gaat aanbieden op de instapper. In een apart kleurtje oogt ‘ie toch net even anders. (via BMWblog)

KPN logo erop en je kunt zo doorgaan voor kabelmonteur.
Lijkt me een leukere optie op je 116i dan zo’n sneu M-pakket. Was wel nodig ook, bij BMW kan je tegenwoordig kiezen uit zwart, rood, wit en 5 tinten grijs.
Lekker, dan sta je straks naast een 112i met 109pk die er uitziet alsof de straatstenen elk moment uit de grond gerukt kunnen worden om in achterwaartse zin voor voortstuwing te zorgen.
Maar dat kan dan toch echt niet.
Gelukkig kan je dan toch voor kunstgras-groen kiezen. Zodat zonder woorden duidelijk is dat je je bmw rijdt voor de schijn en niet omdat het ooit Freude am Fahren vertegenwoordigde. 🤣
Mwah ook zo’n karige 1 serie is een stuk sneller dan mijn eigen E30, ze zijn vooral zo ontzettend saai geworden.
Het gaat hier alleen maar over een geinig kleurtje he ;) voor mij gaan daar nog niet meteen raceauto-pretenties vanuit…
@Pascal: je hoeft maar Grigio Telesto aan te vinken en menig 116i-kopers beweert dat zijn 1 Serie ‘bijna een Lambo’ is.
Het toeval wil dat ik zelf een F20 116i heb gehad met M-pakket in de kleur Estoril Blau. Tsja, ‘t stond ‘m wel érg goed! Hij was wel netjes gechipt naar 205pk, dus maakte z’n sportieve looks nog enigszins waar :)
Is toch knap hoe ze het voor elkaar krijgen om een kleine voorwielaangedreven 3 pitter zo in de markt kunnen zetten dat ze er uiteindelijk een halve ton voor kunnen vragen
In dit geval volstaat het lezen van de titel. Beter gewoon je geld in een Dreier steken.
Kan je ook individual rwd aanvinken?
RWD is standaard op de 1-serie wanneer je de optie “meesturende achterwielen” kiest.
Wordt tegen deze prijzen een wrapje niet interessanter? Als je je appeltjesgroen-kleur na een tijdje zat ben, kan je ‘t er tenminste nog vanaf halen.
Heb zelf mijn nieuwe 1 serie in de kleur Storm Bay metallic wat ik zelf wel mooi vind, ben zelf niet zo gek op die felle kleuren. En o wat ben ik tevreden met deze auto!. Moet altijd beetje lachen om de negatieve reacties op de nieuwe 1 serie.
Jemig, in deze kleur valt BMW’s design-identiteitscrisis nog beter op.. ze doen precies waar koreanen en jappen ook de fout ingaan: overdreven veel vouwtjes, bochten, schreeuwerige ontwerpen, een veel te grote grille, bleh. Alsof tien ontwerpafdelingen tegelijk allemaal hun plasje erover mochten doen zo onsamenhangend. BMW heeft dat soort overcompensatie helemaal niet nodig, een mooi rustig lijnenspel volstaat. Neem die 90’s 7-serie van gisteren die door sneeuw driftte: eenvoudig ontwerp maar blijft ongelofelijk prettig om naar te kijken en klip en klaar een BMW..