
Dit is zo’n bericht dat meer vragen oproept dan het beantwoordt, maar dat elk weldenkend mens sowieso heel erg boos maakt.
De politie heeft vannacht in Almere een 31-jarige vrouw aangehouden die ladderzat achter het stuur van een auto zat. Ze was zo beneveld, dat ze niet eens meer in staat was te blazen voor een controle (nee, de Nederlandse politie vergeet deze niet).
Bovendien – en hier komt het – vervoerde het sherrykanon met het verantwoordelijkheidsbesef van een pinda ook nog eens 8 kinderen. Woorden schieten tekort…
Volgens een politieverklaring werden de kinderen later ‘op het adres van de vader afgeleverd’. Zomaar een paar vragen die me hierbij te binnen schieten:
– waren ze alle 8 van haar?
– Waar was de vader, en was hij op de hoogte dat zijn drankorgel de voltallige kroost rondreed?
– Waarom lagen deze kinderen midden in de nacht niet in bed?
– In welke auto reed de vrouw met haar 8 jeugdige passagiers?
Je zou er haast een discussie over onvrijwillige geboortebeperking over willen starten, maar laten we de onderbuik maar niet te veel vrij baan geven. Maatschappelijk werkers moeten immers ook wat te doen hebben.
1 antwoord: almere.. de nieuwe bijlmert
@lekkaah: Klopt. Maar toch best prima wonen. En je betaald er geen 350k voor een appartement van 40m2.
@Vreddy_B: oke!
@Vreddy_B:
Klopt, maar ik zou er voor geen goud willen wonen. Dan nog liever in noord-oost Groningen….
Zelfs op Google Earth krijg ik de rillingen van Almere ;-)
@Rob: Ik zou liever ook in Noord-Oost Groningen willen wonen. Alleen is daar geen werk te vinden. En die rillingen vinden voornamelijke plaats in Groningen trouwens. ;-)
@Vreddy_B: dat vervolgens onverkoopbaar is als je weer weg wilt omdat half Almere te koop staat, succes ermee
@lekkaah: Klopt aardig hoor… In de Bijlmer werden de hoge flats gesloopt en kreeg iedereen 15.000€ mee om te verhuizen. 85!% is verhuisd naar: Almere!
Almere de gekste! En die vrouw mogen ze van mij lekker opsluiten. Maar NL kennende is dat een boete en misschien wat plantsoentjes schoffelen.
@philipf: Plantsoenen zat in Almere
De kinderen zijn door de politie naar papabeer gebracht. Dus vraag 1 krijg je van mij ;)
@clarkson: In principe is dit ook vraag 2. Dus de vraag die over blijft: Wat was moederlief aan het doen met de kids?
800 jaar rijontzegging, verplichte afkicksessie en verscherpt toezicht van de kinderbescherming
@PeugeotGTI:
Het zal je kind maar wezen bij zo’n doos in de auto….
Vraag 4 weet ik ook te beantwoorden: http://www.autoblog.nl/nieuws/smokkelaar-propt-14-vluchtelingen-in-een-berlingo-78920
“Ze kon niet eens blazen”
Kom er maar in met die grappen…
@e1000bmw523i:
Als ze maar nog wel kon zuigen.
*Gaat zich schamen in een hoekje*
@e1000bmw523i:
Zolang het maar stil kan liggen en de mond kan houden.
@jrsmoke: jij bent poppen gewend?
@draadloos: Nee, ik heb gewoon goede ducttape.
Waarom laat de politie de wijkagent op Twitter?
Almere, één grote tokkie enclave. Bestuurster heet denk ik Destiny en de kinderen zijn nu ondergebracht bij vader Delano. Hoop dat het met de kinderen Ricardo, Keano, Shanaia, Mike, Jayden, Janice, Samantha en Samara goed gaat!
@borrelnoot: je moet voor de ouders wel een paar populaire namen van midden jaren ’80 pakken. Dennis en Linda ofzo.
@lekbak: Eens :-)
@lekbak: tenzij het een tienermoedertje is natuurlijk
@autoblaag: 31-jarige vrouw …
@borrelnoot: Summer mocht niet mee ?
Almere en 8 kinderen zegt eigenlijk al genoeg…
Het antwoord op al je vragen staat in de tekst: Almere!
Wat een figuur! Het zal je moeder maar wezen…..
@dutchdriftking: of nog erger, het zal de moeder van één van de vriendjes van jouw kind zijn. Damn, ik zou haar ….
Ja ik mag ook niet hier vermelden bij welk bedrijf ik werk, waarom twittert een agent dit? Niet heel professioneel. Mijn vraag is wat voor auto reed ze….. dat is toch hier op autoblog waar het om gaat? Misschien wel een rolls of een mercedes. Hmm spannend :-)
@maferick74: al die tweets zijn volgens mij officieel van de politie. Dus niet van een werknemer. Alle grote commerciële bedrijven hebben ook een eigen Twitter account. Ik vind het wel goed, zo zien de haters ook eens wat agenten doen.
8 kids, begrijp dat ze niet in bed ligt…
En dan hoorde je vorige week iets over Brabant?
Dit is toch ook best gortig.
Niet dat ik het goedkeur om fietsers hoe irritant ze ook kunnen zijn aan te rijden
Het kán in Almere!
Nooit poar neem’n en dan rijden…
In het gevang ermee!