
Beleef Supercar Sunday gewoon nog een keer!
Naast de titanenstrijd tussen hypercartrio LaFerrari, McLaren P1 en de Porsche 918 Spyder, voorgegaan door een Koenigsegg Agera R (video), kwam er gisteren in het noorden van het land nog veel meer automotive vermaak bijeen. In het clubhuis van Cars & Business stroomden de supercars af en aan, even verderop stond Lamborghini de Huracán een Nederlandse primeur te geven, werden we overspoeld door de begeerlijke Italianen die voor Viva Italia acte de présence gaven, en dat alles onder het genot van een luid revvende veelcilinder links of rechts. Dat, en meer, in ons Supercar Sunday-verslag.
Wat een geweldig evenement!
P.S. Wat is de oude zilveren bolide op 2:08 voor wagen?
@autobahnverslaafde: Porsche 904.
@autobahnverslaafde: Porsche 904
Vanaf t middenstukje hoor ik niks meer -,-
Net als in de Formule 1.De supercars klinken niet meer als voorheen.
ik had wel een wat langer verslag verwacht ;)
Wat een ondiepe tub in die LaffeArie, daar zou ik niet graag een klappertje mee maken.
Laat dan op z’n minst de muziek doorlopen zodat het nog een beetje leuk is om naar te kijken.
@jaguarxkr: dat zal aan je iPhone liggen, ik kan de video met geluid gewoon bekijken..
@jaguarxkr: nou ja, muziek..
heeft die SLR nou een beslagen linker achterlicht? en ik weet waar die R8 plezier maakt :P
@TDI-goeroe:
Dat stickertje zegt niks, mijn secretaresse heeft hem ook achterop haar Honda en die weet niet eens waar de ring ligt..
@tupperware: beetje jammer dan. zelfs als ik een andere auto ga rijden, komt die sticker er pas op nadat ik minimaal 1 rondje Schleife ermee heb gereden. anders issie het niet waard.
@TDI-goeroe:
Dat ben ik helemaal met je eens, een kennis van mij heeft van elk circuit dat hij ooit echt gereden heeft zo’n sticker op z’n tracktoy.
Die van de ring bestel je voor een paar knaken bij de eerste de beste stickerboer op het web.
Zijn er mensen die de Huracan hebben gezien en ziet die er anders uit dan op foto’s? Heb nog steeds een zwak voor de Gallardo, het was een mooie auto en eigenlijk gek om te zeggen maar de naam Gallardo was perfect i.t.t Huracan :)
De Koenigsegg Agera, LaFerrari, de gele Gallardo, de F12, 599, op 00:48 de nieuwe Quattroporte.
Je voelt je hier toch als een klein kind in een speelgoedwinkel of snoepwinkel?
@agera: Ik was erbij en ik kan zeggen dat het een compleet aparte verschijning is i.t.t de Gallardo.
De berichten over “ingetogen” en “simpel” is klinklare bullshit. Zelfs in maagdelijk wit was het een imposante auto.
Naar mijn mening is het zeer zeker een waardige opvolger van de Gallardo!
@agera: Ik heb liever nog steedds de Gallardo. Waar de Gallardo qua vormgeving een compleet ander model was dan de Murcielago, is de Huracan meer een mini-Aventador. Dat vond ik op de foto’s en dat vind ik in het echt. Tuurlijk, het geluid en een fel groen of geel kleurtje doen het goed, maar dat heeft een Gallardo ook. Iets meer originaliteit had van mij gemogen.
En toch vind ik het persoonlijk leuker om een supercar in het wild te spotten, dan het hele zooitje bij mekaar met zoveel publiek erbij.
zag er leuk uit! wel jammer van de microfoon die in beeld is…
Om even een clipje in de bloemen te zetten met veel te weinig kijkers 650s vs agera vs 918 http://www.youtube.com/watch?v=cXLE6otus8s
@urtarget1992: Ik zat in die 650S, hahah!
@exotic: nice:D ik op francorshamps een paar weken geleden in een wit spyder exemplaar :) prachtige wagen. Super snel. Wat vond je van de koenigsegg en de 918 ?
@urtarget1992: Ik weet niet of de eigenaar van de Agera zich inhield, maar met beide sprintjes trokken we hem eruit.Wanneer die echter op snelheid kwam was het over.
De 918 is zoals je ziet een ander verhaal.
Was een erg gave dag, heel wat moois gezien!
Die Porsche 904 klonk eigenlijk nog wel het beste!
LaFerrari spins! https://www.youtube.com/watch?v=nZ56-8zzG0c
Nice, mn maatje en ik zijn ook nog kortstondig in beeld met de M6 GranCoupé.
Dit is een filmpje van de Testarossa die spinde:
https://www.youtube.com/watch?v=1748o8zLddw
@pfranze: een Oscar waard.
welke auto is die grijze op 2:10?
ik denk een ford GT?? achtig ding :P
@Mic Fre: Porsche 904
De Porsche 904 was de herriemaker gister
Heeft iemand filmpjes of foto’s van de g55 amg