We keken mee bij de fotoshoot voor het Team Volvo For Life. Ellen Hoog, Naomi van As, Sophie Polkamp en Taeke Taekema werden in al hun glorie op de gevoelige plaat vastgelegd. En omdat ik er toch was, heb ik meteen maar een beetje leren hockeyen.
Tussendoor mochten de dames en Taeke vertellen wat er nou zo leuk is aan hockey, wat ze met autorijden hebben en wat de link is tussen Volvo en hockey. De dames mochten hun vrijwel onbeschadigde *kuch* C70’s onlangs omruilen voor een XC60. Verder wilde Naomi ook nog patsen met haar spierballen, cameraman Patrick fungeerde even als keeper (het gaat wel weer met hem) en ik liet zien hoeveel talent ik voor hockey heb. Dat mag je natuurlijk niet missen. Filmpje!
[nomsn]
Wat studeert ze nou dan?
‘Zijn jullie hier ook voor het eerst?’
– ‘Dit is mijn club’
haha
Leuk filmpiej. Het is dus gewoon een vrouwenautootje..
hahaha dat stuk waar ruben door de bal wordt geraakt is echt lachen:P
zal wel echt *@#*@# pijn doen.
@kane_sting:
Ik geloof dat Ruben niet meer bij autoblog zit ;) sinds januari ofzo.
-sportieve vrouwtjes +1
Leuk filmpje! De lol straalt er vanaf, knap gemonteerd ook. Gewoon kijkplezier. :)
@kane_sting
Patrick is de nieuwe Ruben.
Wat een leuke chicks, leuk filmpje zoals el-loco al zei.
Haha naomi van as is laatst nog verkozen tot beste hockeyster van de wereld.
Wouter:”En sta je vaak in de basis, in het elftal? Is het wel een elftal?”
haha tering
is het nog steeds komkomertijd?
raar dat die vrouwen niet in een eos of beetle rijden …
Fout Maarten,
Dit filmpje is dus echt gefilmd door Ruben!
@Bart: en Patrick. En volgens mij stond hij in het goal.
Wel leuk maar tja..
de informatie straalt er niet echt van af.
De hockeysters van Oranje zitten er warmpjes bij. Tijdens het WK op 300 kilometer van Buenos Aires won Nederland ook het derde duel overtuigend. Dankzij de 4-1 overwinning op Australië, dat toch als één van de topteams te boek staat, prijkt de naam van de regerend kampioen fier bovenaan de ranglijst van poule A…
Haha Volkswagen Etos. Je moet er maar op komen.
De leukste autofilmpjes zijn die, die niet over auto’s gaan. Kijk maar naar Top Gear.
haha, wouter kan nog best aardig een balletje slaan joh! heb je soms ook gehockeyd ofzo?
Volvo 4 Life, yep, niet dus. Teake Teakema, wat een naam.
hahhaha mooi filmpje
“nou lekker voorbereid geen ballen mee”
Leuk filmpje, leuke meiden…..maar……DIT IS EEN AUTO-SITE (toch????)….
Leuk filmpje, aangezien ik een volvo liefhebber ben vind ik het volgende echt niet kunnen…> 4:20 VOLO Team for life moest dat niet zijn –> VOLVO ?
mooie dames bij dat hockey, ik denk dat ik ook maar opp hockey ga :P
Heyyy dat is netjes ik zie hier op AB nog steeds geen commentaar wat betreft: “Hockey met een stokkie” of “Wat een kakzooi” Helemaal goed!! :D
En Wouter, weet nu wat voor sport je doet ;) zo niet dan zou ik er maar eens aan beginnen, You’ve got the feeling man!
Vrouwenauto? Wat doet dat Marssymbool dan op die auto?
Heeft Wouter trouwens nog gescoord? :D
@ erik
Die gedachte had ik ook al :lol:
Die mogen mijn hockeystick ook wel eens hanteren!
Geweldig filmpje. Het feit dat Wouter in dit soort filmpjes -(vrijwel) zonder auto’s- nooit zijn cynische/sarcastische kant laat zien zegt ook wel wat.
Wat een kakzooi.
“Ja we zijn dit jaar Europees kampioen geworden in eigen land”…
Dan ben je toch nationaal kampioen? Of interpreteer ik het verkeerd? :P;)
@Jesper: Aha, dus toen Spanje wereld kampioen werd in Zuid Afrika werden ze eigenlijk kampioen van Zuid Afrika. Heb ik het altijd verkeerd begrepen :roll:
@Jesper: Nee, het is gewoon een Europees Kampioenschap, maar het werd gehouden in Nederland. Dus ze zijn Europees kampioen geworden maar dan in Nederland. ;)
Hockey met een stokkie.
leuke dames
He wouter
is die microfoon soms zwaar? je houdt hem af en toe zo stevig vast. loosen up a bit
TOP filmpje! Prachtige dames met een nipje Volvo.
Krijgen jullie thuis allemaal niks te eten ofzo? Jullie happen zo lekker :P
marketing gezeik over Volvo, tja met meiden is het wellicht te pruimen.. nee laat maar.
Welke is die ene met die lekkere boobs van de Veronica gids van vorige week? :P
Lekkere domme bimbo’s die bij net zulke domme auto’s passen HAHAHA!!!
Nee, deze oude Volvo’s vind ik dus 3x niks! En die kouwe kak kutjes al helemaal niet…
@Richard: Zo kan die wel weer.
“dumpert-mode”: ik zou ze doen :D
People….in de aftiteling op 4.19 staat VOLO Team for life.
Moet volgens mij VOLVO team for life zijn.
En de term “babes” in de kop is nogal een over kwalificatie voor deze dames. Het zijn leuke dames meer niet. Een babe is toch iemand waar je je nek voor verdraait en misschien nog een “Zo! Tering jantje!” uitgooit.
En Taeke Taekema is natuurlijk “the man”. Denk wel dat z’n ouders hem bij z’n geboorte wilde pesten met z’n naam, maar dat is een ander verhaal.
Jaaaa, zo is het een leuke sport ! ;-). Enne Wouter & Patrick, errug geinig en goed gedaan ! Imba
Mooi filmpje heren! Die volvo’s tsjah passen goed bij de sport zal ik maar zeggen haha. En die dames jammer van die capsones maarja da krijgje van al die publiciteit.
Het is TEAM VOLVO FOR LIFE trouwens. Maareh wanneer ben je bij deze fotoshoot geweest? Dit is echt al lang geleden, oude type C70 en ze rijden inmiddels al XC60 dus beetje uit de oude doos dit….
Zonder ongein,
dit vond ik een van de ALLERBESTE AB filmpjes ooit.
Nee, het had weinig inhoud over auto’s en dergelijke, maar ik heb kunnen lachen, ik heb naar mooie vrouwen kunnen kijken en uiteindelijk ben ik ook nog ietsje wijzer geworden over het merk Volvo.
Bedankt!
Hehe Wouter moet toch zo’n vervelende baan hebben…. Zich moeten bezighouden met deze dames… ;)
Ik ga op hockey
Verder leuk filmpje :wink:
@TDI-goeroe:
Dumpert-mode is toch “Geen teen -1”?
Dit ging helemaal nergens over zeg. Ik had de hele tijd het gevoel dat Wouter geen idee had wat waar hij nou weer in was beland. Alleen op het veld voelde je je even op je gemak ofzo. :?
Ik ben verliefd op die chick met bruine haren, die in de Volvo zit.
Lekker wijf man.
Wat doet ze met kerst?