We hebben er weer een.
Je dertien in een dozijn Audi A4 verkopen. Lastig, want de concurrentie is moordend. Hoe val je dan toch op op de bekende occasionsites? Begin met een paar fatsoenlijke foto’s, is ons advies, maar dat is bij deze A4 S-Line uit 2010 duidelijk niet gelukt. Geeft niet, want deze sedan uit Ingolstadt moet het hebben van woorden. Keiharde en soms onnavolgbare proza uit Vlaanderen die kern van het Audi-publiek treffend samenvat.
Voorafgaand aan de VrijMiBo geven we het woord daarom aan adverteerder Ben. Ben, take it away:
U bent niet populair?
U wilt scoren bij een Mieke, of haar ouders?
U wilt vrienden maken maar niks maakt u interessant?
U hebt een complex over de maat van u apparaat?Dan hebben wij een plan!
Met deze prachtige bling bling Audi A4 S- line (alstublieft)
Wordt U HET gespreksonderwerp van de straat, DE man met wie iedereen wil meerijden, DE Chick magnet… Kortom, populair…Hij is prachtig wit, wat betekent dat u hem vaak moet wassen, en dus vaak naar de carwash moet, waar u tal van interessante ontmoetingen kunt maken.
Het is een dikke auto, wat u complex moeiteloos kan compenseren.
Deze prachtige Audi A4 S line (alstublieft!) komt met tal van opties: wielen, stuur, dak, portieren , PINKERS ( zeeeeer nutteloos in België tenzij u weet hoe ze te gebruiken ) en een klaxon (wanneer diene Pipo op de E40 op de linker rijstrook blijft plakken aan 160 kmh terwijl u dringend voorbij moet)
Het is ook een imagowagen, lees: hij is dik, Duur, razend snel, maar vooral: het is geen BMW, dus zult u die smerige blikken vol afkeur op de snelweg niet krijgen, en bovendien wordt u niet gecatalogeerd als nen agressieve Johnny.Kan perfect gecombineerd worden met andere attributen waarmee u u populariteit kan doen stijgen of een spontane:” jawadde, eje gie de loto gewonn , tè?” kan uitlokken bij vrienden en familie.
Bijvoorbeeld, past perfect onder de carport van het hoop gestapelde bouwmaterialen dat in Adinkerke te koop staat.
Kan ook assorti zijn met een witte smartphone van een niet genoemd fruitig merk ;) en bijpassend horloge.Voor de rest heeft het alle voordelen van de chique bakken. Ge kunt er probleemloos mee dubbel parkeren, links inhalen, andere de pas afsnijden, en buiten Brussel de voorrang van rechts ontzeggen.
Hij is uitgerust met een automatische airconditioning, waarmee u in de zomer de pintjes fris kunt houden, een boordcomputer, en lederen zetels (vree handig om kindregemors op te kuisen of alle andere “spetters van twijfelachtige origine “)
Verwarmde zetels. (oppassen als u deze aansteekt dat alle “spetters van twijfelachtige origine” weg geveegd zijn)
Stabiliteits controle, zodat ie op zijn wielen blijft wanneer u razend snel door de bochten gaat en heel de reutemeteut dat andere jaloers kan maken, bv elektrische ruiten, spiegels, trekhaak, airco ezv ezv…Er Werd weinig mee gereden, 54000 KMS en hij verkeert in prachtige staat.
Deze Audi A4 S line ( alstublieft!) is uitgerust met een pack lounge (don’t ask, i don’t even know)Zo, u hebt geluk, vandaag is het ronde prijzen dag en wij laten al dat moois gaan voor 20.000€.
Wilt u ook succes hebben?
Wilt u ook vrienden maken?
Wilt u ook nen dikke auto om u “apparaat complex ” te compenseren?
DIT IS U KANS!
Iedereen
Zal naar u opkijken!
Maar wacht eens, het is nog niet alles ! Als u binnen de tien minuten belt, dan krijgt u er een gratis pintje bij! U hoort het goed!
Bel nu en geniet van deze fantastische kans!
Advertentie HIER, screenshot DAAR.
Met dank aan Dirk voor de tip!
Nee, ik vind ‘m lang niet zo geslaagd als die Mercedes van een paar maanden geleden. Misschien omdat ik de helft van de referenties/grappen niet snap als ‘Ollander…
Geef deze man een lintje.
@rietdekker: En mij maar een pintje.
Hihihihi, briljant!!
Dit is nou echte humor, niet die oneliners over olie en kettingen. Gewoon een geweldig stukje en je verkoopt ‘m er nog sneller door ook.
@knipperlichtje: weet jij misschien wat er wordt bedoeld met “pinkers”?
@stradale888: zie mijn gebruikersnaam ;)
@stradale888: amai ik vermoed knipperlichten he manneke :-)
@stradale888: knipperlichten, was toch niet zo heel moeilijk? Hij geeft zelfs nog een hint.
@kevinova: shit had m te laat door :p
@kevinova: haha, drol!
@kevinova:
@stradale888: knipperlichten
@stradale888: richtingaanwijzers. En ik kom uit groningen…
@stradale888: excuus, zie nu pas de reacties op je comment.
@stradale888: en “In de Kempen is een mieke een geit en geen schaap.”
20k? Haha nee bedankt. Daar kun je heel wat leukers voor kopen, iets wat je echt de man maakt bij je vrienden.
@berlinetta: als je geen vrienden hebt,..
“Spetters van twijfelachtige origine.” geniaal hahah
@amgc63: Echt? ’t Zal de Nederlandse komische verwendheid wel zijn, maar ik vind ‘m niet bijzonder geniaal.
@amgc63: Heerlijk he!
@dutchdriftking: ja superlekker man, die audi hoef ik dus niet meer..
Is dit nou die beruchte reageerduur Kapiteinaudi van Autoblog? Die probeert hier toch ook altijd vrienden te maken?
@bsxc2: Haburn…
@bsxc2: Joh!
Deze man spreekt boekdelen, zou het @lincoln: Niet kunnen zijn?
Razendsnel? mag er toch wel minimaal een 3.0 TDI in liggen aangezien het om een diesel gaat. daaronder stelt het allemaal bar weinig voor.
Heerlijk!!
Er zijn Belgen met meer humor. Maarja de beste man reed ook Audi, dus dat verklaard een hoop.
En wat een armoedige foto’s zeg. Bovendien staat er niet eens in de advertentie vermeld wat voor een motor er in ligt.
Maagdelijk wit. Op je 35ste. Niet echt een succes.
Je moet je “leesstem” in je hoofd even op Belgisch zetten, dan is het een zeer geestig verhaal!
Wat een held! Heerlijk, die vriendelijke Vlaamse humor!!
Niet gecategoriseerd als agressieve Sjonnie….?
Zo, mijn buikpijn van het lachen begint te zakken, dus ik kan verder typen.
Rotterdam 28 mei jongst leden, ondergetekende wil een parkeervak verlaten, auto achtermij ziet dat en wil graag op mijn plek parkeren.
Persoon stopt netjes met zijn knipper naar rechts, wat zich vervolgens ontspon is hemeltergend.
Den beste man staat nog niet stil of van 3 auto’s achter hem vliegt er een A6 om hem heen en plant hem bijna frontaal in een tegenligger. Eenmaal de ruimte parkeer ik uit, komt er een A3 om hem heen, zet hem klem en claimt de plek die ik aan het verlaten was.
Daar ik geen zin had om mij met dergelijke agressieve weggebruikers te vermoeien vervolgde ik mijn weg.
Na honderd meter moest ik rechtsaf, daarmee kruis je een onoverzichtelijk fietspad dus ik kijk even opzij of dat vrij was.
Met dat ik naar voren kijk kan ik nog net op de rem voor een A1 die vond dat links afslaandverkeer voorrang heeft op rechtsafslaand verkeer en dat de voetgangers op de zebra er alleen maar zijn om ervoor te zorgen dat hij 10sec later thuis zou zijn.
Nu ben ik nogal zuinig op mijn auto en vind ik het zonde van mijn tijd om die te vullen met het invullen van schadeformulieren dus ik heb het maar gelaten bij meewarig mijn hoofd schudden.
Zo, dat was een heel verhaal dat in realtime nog geen minuut duurde maar waarbij dus wel drie verkeershufters met een enorm minderwaardigheidscomplex waren betrokken.
OVVS.
Ps: dit geheel is waar gebeurd en dus geenszins bedoeld om te bashen.
@jrk68: goed verhaal. Wel frappant dat jou dit nu weer moet overkomen.
@quattromeister: Prappant ook dat een Audi-fanboy er op reageert. Zo zie je maar, zonder aanmerkelijk belang doet niemand moeite.
@Jochempie: What the hell.. Prappant.. Tijd om af te sluiten.
@Jochempie: ik ben geen fanboi en vind t oprecht een leuk verhaal. Het zijn ook typisch Audi rijders, de schoften. Bedankt. Doei.
@quattromeister: Fifa’s interne onderzoek werd ook met een neutrale blik uitgevoerd en er zijn oprecht geen redenen gevonden om corruptie aan te tonen.
@quattromeister:
Buiten het laatste geval was ik geen partij maar slechts toeschouwer, heerlijk met mijn bolletje in de zon dus het zal mijn tijd wel duren.
Mij maken ze de pis niet lauw….
Gelukkig maak ik dit ook niet dagelijks mee, maar ik vond hem wel mooi met zijn verwijzing/sneer naar de BMW rijders.
Nu weet ik natuurlijk niet hoe het in Belgie is maar hier klopt dat stereotype al zo’n 20 jaar niet meer.
Dat stereotype was hier ooit zeker wel waar.
@jrk68: gelijk heb je. Al met al leuk verhaal.
@jrk68: Klopt helemaal.
Niks aan gelogen, prima advertentie.
Incl bevestigingpunt voor de oliekan in de kofferbak.
Prachtige tekst!
Binnen tien minuten bellen een gratis pintje? Tegenvaller, bij Tommy Teleshopping krijg je dan altijd hetzelfde product er nog eens gratis bij…
@motoragent: ja, maar wat moet je in godsnaam met twee (identieke) audi’s…?
@e1000bmw523i: Voor als eentje weer eens zonder olie staat? Of kan deze grap echt niet meer? In dat geval sorry.
@e1000bmw523i: Geen idee? Wat moet je met 2 Wonder Cores of Nicer Dicers?
@e1000bmw523i: een voertuig houden… 2de verkopen en geld op de spaarrekening zetten, misschien??!!
@motoragent: And if you buy now WE’LL DOUBLE THE OFFER!11
“Ge kunt er probleemloos mee dubbel parkeren, links inhalen, andere de pas afsnijden,…” Links inhalen, heftig!!!
Haha, prachtig gedaan.
Ik moest wel lachen, maar ik sla toch even over.
Leuk, maar wat vroeger de BMW johnny rijders waren zijn nu Audi rijders.. rot volk dus (niet allemaal).
Dit verklaart een hoop…
Met dit soort dingen is het de eerste keer leuk. Misschien een tweede keer. Nu is het hilariekoek voor de VAG en Audi bashers misschien. Net als die Golf van dat meisje een paar maanden geleden. Leuk geprobeerd, niet grappig.
En dit zeg ik niet omdat ik misschien dit weekend een A4 2.0 TDI S-Line ga aanschaffen…
@gtwillem: neem dan meteen een 3.0 tdi en niet zo’n stofzuigermotor. Een autofiel als jij neemt toch geen vierpittertje!?
Als ik deze pagina wip delen stuurt de link me door naar een foto van de achterbank
Ik heb het geheel van deze kneuzendiarree niet helemaal kunnen volmaken. Very boooooring.
Het spijt me.
Ik zou hem graag kopen, maar hij is voor ons te klein.
Geen pintje voor mij :(
“Links inhalen”
Gelukkig heb ik recent ontslag genomen, waardoor de A4 van de zaak niet meer op de oprit staat. Nu heb ik weer tijd voor vrienden, hoef ik geen verkeersboetes voor overdreven snelheid meer te betalen (hoop ik, de eigen auto kan ook te snel) en weet ik weer wat “pinken”, “voorrang verlenen” en “geduld” betekent.
(Alhoewel dat laatste, nah, da’s eigen aan’t bazeke) :p
Razend snel? Een S4 is al niet eens razend snel.
Geweldig!!!
dit zijn ofwel dezelfde mensen ofwel geinspireed hierop http://www.2dehands.be/immo/koopwoningen-belgi%C3%AB/provincie-west-vlaanderen/lot-mooi-opgestapelde-bouwmaterialen-in-235497162.html
Deze auto zou ik dus nooit kopen, best grappig en om op te vallen een goede advertentie. Maar om te verkopen is het een slechte advertentie. Tenmiste ik maak eruit op dat er vaak snel en aso in is gereden.
Ik wil er meteen een hebben haha!