
‘Dit was nou net wat de 560 pk sterke F06 Gran Coupe uit Beieren nog nodig had’, aldus 3D Design. Hebben ze gelijk?
Laten we voorop stellen: kraaienzwart is een kleur die de vierdeurs 6 Serie (die ondanks zijn extra portieren geen 5 Serie is maar als Gran Coupe door het leven gaat) evenals grijs uitstekend kan verdragen, ook als dit redelijk in extremis is doorgetrokken zoals het Japanse 3D Design hier heeft gedaan.
Of er ook aan de aandrijflijn is geknutseld weten we niet, vooralsnog ligt het accent op het uiterlijk. 3D voorzag de Gran Coupe van een koolstofvezel onderbumper, diffuser en achterspoiler en als we het goed zien ook een paar dikkere uitlaten, Godzilla-style.
De nachtburgemeester van Tokyo en enkele Yakuza-gegadigden schijnen zich al te hebben gemeld.
En of dat ze gelijk hebben. Dit is echt dé droom-M6 die ik zou willen. Final touch, berlissimo!
Velgen ben ik niet zo weg van.
Voor de rest gewoon dik!
@littledevil9:
Deze doen?
@AutomotiveDesigner: ja denk dat, dat hem beter zal staan idd!
@AutomotiveDesigner: Dik! Van welk merk zijn die?
@VeniVidiVici: Merk is ADV.1.
Dit specifieke model is ADV15 M.V2 SL.
Linkje klikkerdeklik
En alweer approve! Maakt hem nóg begeerlijker!
Ziet er niet verkeerd uit!
Wat een prachtige wagen. Een beetje fout maar oh zo heerlijk! Stiekem wilt iedereen hem zo hebben.
@viezefreddyw: Alleen weet ik niet zo goed wat ik van dat spoilertje moet vinden..
Dat setje racepedalen maakt hem pas ècht af, 素晴らしい!
Wauw!!!!
Mooie uitlaten.. Precies de juiste diameter nice!
Verassend dik !
Veeeeeelste overdreven voor een luxewagen.. Lelijke voorbumper (wannabe racer) en carbon stukjes begint een beetje uit te raken.
Wowewww howwelie sjit!! Vet bruut ik wil em!!!!!
Hoezoo… Baddasss???
Meh, ordinaire meuk. De gewone 6 GC mag er zeker wezen, maar de M-versie en gedrochten zoals dit mogen wat mij betreft achterwege blijven. Qua kleurstelling kan het er wel door, al zou een wat lichter kleurtje sommige lijnen beter doen uitkomen. Al maakt het verder niet uit, als ik ooit in deze prijscategorie zou shoppen dan wordt het toch Mercedes.