







Klassiekers als de Ferrari F40 en de Porsche 911S hebben een imponerend uiterlijk, maar worden nog indrukwekkender als je ze onderhuids mag bekijken.
Je kunt ze natuurlijk open schroeven, maar dat kan met dergelijke auto’s best eens uitlopen op een duur geintje. Gelukkig kunnen we terugvallen op de tekenkunsten van een stel kundige Japanners, die niet alleen behoorlijk goed kunnen tekenen, maar ook als geen ander aanvoelen welke details een auto maken tot een klassieker.
We keken eerder al naar het werk van Shin Yoshikawa, maar hij heeft een landgenoot die ook wel raad weet met een stel potloden: Jiro Yamada. Hij gaat nog een stapje verder, want zijn cutaway drawings zijn ook ingekleurd. Naast de F40 en 911S komen onder andere de Lancia Stratos en de Mini Cooper in Monte Carlo-uitvoering voorbij, dus waar wacht je nog op…
Wauw wat een prachtige tekeningen
Volgens mij hebben ze tegenwoordig computerprogrammaatjes die dit nog beter kunnen
Mooooi
wilde dat ik dat kon!
Stuk voor stuk kunstwerkjes, kost dat?
De 5 turbo II en de Lancia 037 zou ik het liefst willen.
Geniaal die Panda 4×4 ertussen
Voor mij graag de F40, de Seven en de A110, A0 formaat op canvas.
Pure kunst dit, hulde!
1920×1080 pleeeeasee:$
Ik had toen ik vijf jaar was een kinderencyclopedie waar zo’n cutout-tekening in stond van een F40… En de specs… Vanaf dat moment kende ik enkel ontzag voor dit machtige apparaat. Prachtig wat zoiets kan achterlaten op een klein ventje..
Hips.
Altijd leuk om te zien. Thanks :)
Een fantastische panda 4×4! Die gast heeft gevoel voor auto’s!!
Is er ook zo’n tekening van een Charger? Het liefst een 69er
Stuk voor stuk auto’s die in je garage horen
Mijn schoonvader heeft een TVR 350i en een Lotus Europa,wat overigens niet de beste creatie van Lotus was ooit.Maar die ouwe heeft er lol mee.
@sydney: mijn buurman heeft een Skoda Octavia en een manke hond. T beestje loopt niet hard maar is erg lief.
@davelepeef: Ik heb een Skoda Octavia en een manke hond.En woon blijkbaar in een simpel dorpje waar naast me een azijnzeiker woont.
@sydney: inderdaad, die vent twee deuren verder is een zeikerd!! Je boft maar met zo’n toffe peer als ik aan de andere kant ;)
@davelepeef: Ja,wat een eikel is dat, die gaan we dus even niet uitnodigen voor de buurt BBQ vanavond.Hoe laat kom jij? De Rosé staat koud.
@sydney: rosé!?
@sydney: kon je wel makkelijk plantebakken op zetten
Knap als je zo kunt tekenen hoor.
Het front van de R5 komt een beetje vreemd op me over.
Maar verder: ART, ja met hoofdletters!
Mooi! Iemand toevallig de afbeeldingen in hoge (geen autoblog gallery) resolutie?
@trustmeiamanengineer: ja graag :D
Mooiste techniek ligt in de Mini, de beste in de Eend.