
Hallo meneer ‘ik zet hem wel even op die gehandicaptenplaats‘ Ferrari eigenaar, dit is meneer ‘ik doe mijn haar voor ik ga slapen’ Grapjesmaker. Hij gaat zo meteen wild plassen over uw Ferrari. Soort van.
Van andermans auto blijf je af. Punt. Een heel makkelijke regel. Auto’s zijn namelijk niet eenvoudige objecten maar een brok emotie. Kom je aan mijn auto dan maak ik je kapot. Als ik je betrap natuurlijk want de meeste mensen die graag aan andermans spullen zitten weten altijd een onbewaakt moment te vinden. Op deze regel, dat je van andermans spullen afblijft, is geen uitzondering mogelijk. Hoewel, misschien moeten we voor mensen die bewust op een gehandicapten parkeerplaats gaan staan een uitzondering maken?
Zo gaat de ‘prankster’ in deze video op stap om op een Ferrari te pissen. Hij ziet een Ferrari foutparkeren en besluit daar wat aan te doen met een flesje water. Ziedend komt de Ferrari-meneer op de prankster af rennen met enig lichamelijk contact tot gevolg. Terecht? Hoewel je dit soort zaken voor de politie zijn om op te lossen, mag meneer volgens mij blij zijn dat slechts water van zijn Ferrari 360 af druipt. Met z’n Fwurroari. (via jalopnik.com)
Nee dat mag niet
Een grote fake dit filmpje
@cocksdriveaudi: Nee hoor. Alles wat hij doet is echt. Ben al een flinke tijd op hem geabonneerd op YouTube. Z’n filmpjes zijn ronduit briljant.
@spellingscontrole: Hij moet is werk gaan zoeken ofzo..
@kaasboerin: Als je 977.000+ subscribers hebt op youtube is de kans groot dat je daarmee meer verdient dan met de gemiddelde 9-5 baan :)
@fant: O.k. opnieuw..
Hij moet is een leven gaan zoeken..
@kaasboerin: Als hij het toch leuk vindt om te doen..
@kaasboerin: Blijkbaar kijken er 977.000+ mensen met plezier naar zijn filmpjes. Dan heb je op een bepaalde manier aardig wat bereikt. Blijkbaar niet op de manier die de goedkeuring van de kaasboerin verdient, maar daar zal hij niet van wakker liggen denk ik.
@fant: Omdat 997k mensen het leuk vinden als er op dure Ferrari’s worden gepist..
Nog wel veel meer.
Stiekem wilden we eigenlijk dat hij ‘m ook nog in de hens ging zetten, maar helaas..
Ja, wel met zulke foute velgen..
@flin95: Wat is er fout mee? Ze zien er niet slecht uit vind ik
@sulobb: Ik weet niet precies, ziet er imo beetje tunerachtig uit. Houd op een 360 gewoon standaard velgen..
@flin95: Zijn gewoon originele Ferrari ijzers. Niks mis mee.
Als iemand ooit op mijn auto pist, dan sla ik hem/haar in elkaar(letterlijk!) en laat ik het ook nog eens helemaal aflikken, dan nog eens goed in elkaarstampen….en zo gaat dat eventjes door…en dan snel naar de carwash rijden….
@sulobb:
je lijkt me emotioneel gezien een stabiel persoon ..
@lincoln: Oké, dan bel ik ook nog het ziekenhuis dat ze een ambulance sturen….zo goed?
@sulobb: hee wees blij, wordt je Suzuki Alto tenminste schoon.
@pier: Hahaha, een Suzuki wordt het nooit voor mij (hoop ik toch)….
@sulobb:
Wat is nu het probleem dat er iemand over je Gazelle heen zeikt?
@Hubert: Het gaat niet over nu, ik schreef ‘ooit’…en ben nu aan ’t sparen voor een auto (voor eind dit jaar) :)
Bovendien vind jij het niet erg dat er iemand op je auto pist???
@sulobb: sorry maar als je op een gehandicapte parkeerplaats parkeert zonder legitieme reden(dus ook mensen die een kaart hebben zonder een handicap te hebben, dom/arrogant zijn tellen niet als handicap) mag wat mij betreft richard hammond met “The Marauder” over je auto heen walsen
@sulobb: de laatste weken heb ik steeds het idee gehad dat je niet echt een aanwinst bent voor AB, en dat is nu definitief bevestigt..
@sulobb: jij lijkt me echt een gezellige vent…
@sulobb: Jongens, het is maar fantasie… Nu zal ik het verhaal gwn realistisch vertellen: ik ren schreeuwend naar hem/haar toe, ik duw/stamp ‘m weg, scheld hem/haar uit, en dan ga ik al scheldend(/huilend) heel snel naar de carwash…(en wanneer ik ’s nachts in mijn bed lig kan ik niet slapen en denk ik na of ik dat beter niet had gedaan…)
Trouwens, ik zou ook nooit op een gehandicaptenplaats parkeren :)
@sulobb: ach lul niet! Als het een vrouw is dan duw jij haar niet weg. Bij het zien van een pissende vrouw wordt je zo geil van dan je je leuter in haar mond stopt “als straf”…
Hahahah wat is die Ferrari-eigenaar een giga kneus zeg! xD
ITS A FERRARI!
Terecht, wat een lul is de eigenaar. “Ik kan je hele familie kopen” en ook nog zo asociaal parkeren en dan zo reageren. Hij verdiend zo’n auto niet
@bastiaanstultjens: En zo’n auto verdient geen urine op de motorkap…
@sulobb:
Pssst, dit is de kofferbak….
@sulobb: psst, tis water
Heb je het filmpje uberhaupt gekeken ?
@darrock: Ja, maar laten we veronderstellen dat het echt urine is….
@sulobb: dan is het een kutstreek van degene die er overheenpiste, maar als de eigenaar zoon lul was als in dit geval, had ik het goed gevonden.
@darrock: Als er gepist zou worden op de eigenaar zou ik het ook niet erg gevonden hebben…maar ‘pissen’ op een auto daar word ik niet echt positief van :(
@sulobb: het is water he… Maar anders verdiende die auto een andere eigenaar. Dat is dan de oorzaak
@bastiaanstultjens: daar heb je gelijk in…:)
WTH scheelt er met die vetklep?
Mooi van die ‘pranker’ dat hij zich zo weet te beheersen wanneer die kerel hem constant duwt.
Blijf gewoon van een ander zijn spullen af.
@wesley072: Komt hij er aan dan? Nee. Hij gooit er wat water overheen. What’s the deal?
OT: in hoeverre kan je een familie kopen? En dat nog wel voor de prijs van een tweedehands ouwe Ferrari.
Roman Atwood mensen. Hij maakt echt geniale prank video’s :)
Indien foutgeparkeerd mag je altijd op iemands auto pissen
@henkspank: Dan mogen we (bijna) alle auto’s behandelen als wc’s, want iedere auto heeft eens fout geparkeerd gestaan??
@henkspank: en alle niet elektrische auto’s die bij een op laad paal staan
@esjan: in de buurt van een laadpaal zou ik niet graag pissen ;-)
@Alwood: xD
@esjan: een laadpaal is wel iets anders dan een gehandicapte parkeerplaats. Elektrisch rijden is een ‘handicap’ waar je zelf voor kiest.
En dan nog: ga met je elektrieke auto gewoon lekker bij een tankstation je auto opladen, of thuis.. Die lullige laadpaal plekjes maken van die muesli-mens ineens elite-boeren. Lekker voor de deur van de ikea parkeren want tja. anders gaat de ozon laag eraan hè?
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ferrari-360-modena-f1-m%C3%BCnchen/175001609.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=15&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=8600&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT
Daar hoef je geen miljonair voor te zijn lijkt me….
@unknown:
idd, en voor 30k haal je een mooie 348 op, ook niet slecht
@unknown: so true
Geintje of niet ik had die vent toch serieus op z’n gezicht gebatst als hij mij zo zou duwen. 1 keer duwen alla maar na de vierde keer was hij de mijne geweest.
@Kvgorp: inderdaad. Ik ben niet agressief aangelegd, maar als iemand een minuut lang achter je aanloopt en je loopt te duwen dan houdt het een keer op.
Toch wel leuk, dat uiteindelijk de Ferrari-eigenaar in de zeik wordt gezet en niet z’n auto.
@9000cse: :)
Als je zomaar parkeert op een gehandicaptenplaats, en je bent zo een eikel… Ja daar mag op gepist worden.
@kapiteinaudi: Ja op de eigenaar mag je dat idd (maar graag niet op de auto)
@sulobb: Oke, dat is waar. De Ferrari kan er immers ook niks aan doen dat zijn baasje een lul is.
@kapiteinaudi: ben ik het toch zomaar met je eens! En hoe straf je de dader? Door op z’n Ferrari te pissen :-)
@ropbp: Maar dan moet je eigenlijk ook op de eigenaar pissen ;)
@kapiteinaudi: de kans dat die Ferrari terugpiest, acht ik wat kleiner. Bovendien krijg je wel uitbijtvlekken op die Ferrari en niet op de eigenaar :-)
Alleen tegen politie auto’s mag je pissen.Verder niet….
ik had em wel op z’n bek geramd als hij mij zou beginnen duwen, flikker op met je Fwurroari djeezes. Dat is nog altijd geen reden om op zo’n gehandicaptenplaats te staan
Iedereen die Ferrari rijd heeft toch ook een handicap?
Inmiddels is wel duidelijk dat Ferrari-eigenaren net zo’n kort lontje hebben als hun Ferrari’s, en dat de vlam nogal snel in de pan slaat. Het blussen was dan ook geheel terecht.
Ik had dat kleine blanke fatso’tje graag “i can buy your whole family!” horen roepen tegen een grote black power dude. Dat was leuker beeldmateriaal geweest.
Ja, die Ferrari eigenaar is een sukkel, had daar niet mogen parkeren en opmerkingen zoals “I can buy your whole family” zijn behoorlijk laf.
Maar, het is niet aan de prankster om hem daar op te wijzen. Daar is de politie / parkeer wacht voor. Die prankster is heel bewust bezig een reactie uit te lokken. Die krijgt ie (en terecht).
Voor iedereen die brand en moord schreeuwt omdat ie op een invalideplek staat; 90% van die hele parkeerplaats is toch echt leeg. Geen invalide die er benadeelt wordt. Alsof dezelfde groep hier nooit door rood loopt/fietst/rijdt als het kruispunt leeg is.
@birdboy: waarom dan juist op die ene plek gaan staan waar je niet hoort te staan? Omdat het een lul is…
@gedwongenleaser: Inderdaad, het is een rukker pur sang. Maar dat geeft die prankster absoluut geen recht zich zo te gedragen. En daar heb ik meer moeite mee dan dan die sukkel met de Ferrari.
Wat een idioot die eigenaar!
Gelijk even gedeeld op de ‘asociale parkeerders’ facebook pagina. Deze man demonstreerd mooi wat zijn handicap is. Alleen is dat nogsteeds geen rede om daar te parkeren.
Logisch dat de beste man geen water over zijn ferrari wil, iets met italianen en roesten ;)
Maar zonder gekkigheid Italiaanse wagens zijn mijn grootste passie.
Je blijft gewoon van iemand zijn wagen af! uiteraard staat deze lul nou niet echt fraai geparkeerd.
Antwoord op de vraag:
“Ja, dat mag. Maar wel enkel op de deurklink van de bestuurder.”
Uit het filmpje blijkt trouwens de ernstige beperking in de bovenkamer van de eigenaar. Hij is bijgevolg een legitieme gebruiker van die blauw geverfde parkeerplaats.
End well all well, the fat guy heeft nog wat beweging gekregen…
Ik ben benieuwd wat hij over heeft voor mijn familie… Ik zou op zich best willen overwegen ze te verkopen.
En verdiend, jij schijt aan de gehandicapte dan krijg je dat ook van anderen, plus wat bezielt zulke mensen voelen ze zich god omdat ze in een ferrari rijden whaha belachelijk.
Wat een zeik-zooi
Volgens mij is het niet meer dan een preventieve actie bedoeld om de Ferrari voor onheil te behoeden: ze fikken nogal gemakkelijk af de laatste tijd.