
Bugatti’s meest recente speciale Veyron eert Ettore Bugatti’s broer Rembrandt, een kunstenaar die veel met brons deed. Een bruine kleurstelling lag dus het meest voor de hand.
De Rembrandt is een 1.200 pk / 1.500 Nm sterke Grand Sport Vitesse. Hij kost €2,18 miljoen, en er zullen 3 exemplaren worden gemaakt. We zien onder andere bruin koolstoofvezel, het bekende dansende olifantje, en ook de handtekening van Rembrandt is in de carrosserie gegraveerd.
Rembrandt Bugatti zelf leefde overigens niet lang: hij bracht zichzelf in 1916 in Parijs om het leven, op 31-jarige leeftijd.
Mwah, word er niet bronstig van…
@StijnB: ik denk dat dit verandert als je tot de nachtwacht
@escort77: goeie! Haha
@escort77: in zo’n bronzen bak ben je een echte Staalmeester
Nou als ik een rijke chinees was die afgelopen jaar 6 miljoen had binnengeharkt wist ik het wel! Misschien niet deze speciale uitvoering maar een vitesse blijft toch gewoon het summum. Prachtig dat gekleurde carbon, leuk enzo zo’n p1 en laferrari. Maar als je rustig in alle rust van nul naar 400 wil gaan is een bugatti toch ongeevernaard.
Wil je iets bijzonders dan koop je toch een Pagani of Koenigsegg? Voor 2 miljoen koop je 1 1:one of 2 Huayra’s! Grappig detail, de gele Huayra op de Salon is van een 15 jarig Taiwanees jongetje. Hij moet nog 2 jaar wachten totdat hij ermee mag rijden. Wat moet je nou met dat soort ouders?
@midasracer: Vind jij dat grappig? Ik vind het schandalig. Ik zet er nu al een krat Jupiler op dat deze Huayra de 18e verjaardag van het jochie niet gaat halen. En met een beetje pech het jochie zelf ook niet. En dat is dat voor 100% de schuld van de ouders en hun (gebrek aan) opvoeding.
@Vincegail: Was ook cynisch bedoeld. Het is inderdaad waanzin om een kind met een 600pk auto op te zadelen.
Iets met *de één zijn dood, is de ander zijn brood*
@barbro: alleen verliezen ze er alleen brood mee. ;)
Bovenste kleur wanneer ik bief heb gegeten en de onderste na een chineese rijsttafel.
Uitmelken enzo
Het is bijna treurig hoe ze die Bugatti aan de man proberen te brengen.
Ik wacht op de ‘Ludo Sanders’ limited edition.
@consumptieverplicht: Dan liever de ‘Bowien Galema’ limited edition :)
Poogatti
Leuk chocolaatje
Als toekomstig euro multimiljardair behoort deze Bugatti Veyron Rembrandt tot mijn absolute favorieten.