
En we kunnen helemaal los, want geld speel vandaag even geen rol!
Stel je voor. Je krijgt een mailtje uit Nigeria. Een prins is overleden en jij bent heel toevallig het laatst levende familielid, dus zijn erfenis is voor jou!!!1!! Je moet wat centjes overmaken, maar dan krijg je ook een fortuin van 300 miljoen Ekkermannen. Zo gezegd zo gedaan en verhip, drie weken later staat die 300 miljoen ook daadwerkelijk op je Pennierekening. En wat dan? Auto’s kopen natuurlijk. Wat anders? Droomauto’s!
Je kunt er natuurlijk heel wat kopen, maar voor deze lezersvraag wil ik graag je top 3 weten. Kan alles zijn, want je hebt immers 300 miljoen om stuk te slaan.
Ik zelf zou als eerste een DeLorean kopen. Het is al jaren een wens om er ooit een te bezitten en met het onbeperkte budget kun je de krenten uit de pap halen. En je kan de slechte PRV-motor vervangen door een fijn blokje uit een Corvette ofzo. Al is het heiligschennis, dat maakt me niets uit. En waarom ik dat wil? Back to the Future natuurlijk! Marty McFly FTW!
Als tweede zou ik me inschrijven voor de LaFerrari Spyder, of hoe ze dat ding ook gaan noemen. Omdat in mijn ogen een droomgarage niet compleet is zonder Ferrari en dit toch wel het summum is wat de fabriek in Maranello verlaat. Of gaat verlaten, want hij is er nog niet natuurlijk.
Als derde ga ik weer voor een Ferrari. Maar dan eentje die écht een flinke hap uit het budget gaat nemen, namelijk de 250 California Spider. Dit is namelijk pure kunst. In mijn ogen is er nooit iets mooiers gemaakt als het op auto’s aankomt. Ik heb ooit het voorrecht gehad om als passagier mee te rijden in een exemplaar op Nederlandse platen en al is dat inmiddels 13 jaar geleden, ik zal dat nooit vergeten. De geur van die auto blijft me bij, net als het geluid van de V12, het schitterende interieur, de spiegeling als je langs een winkelruit reed, alles… Kortom, automobiele porno. Maar geen ordinaire porno, porna zogezegd!
Beetje saai, twee Ferrari’s, maar je moet wat he? En misschien pas ik de keuze nog aan na het lezen van jullie inzendingen!!
Dus, laat je fantasie de vrije loop en verbaas ons. En leg ook alsjeblieft uit waarom je voor deze auto’s kiest.
Onmogelijk!
@jeffreyderuiter: Wel nee, kies auto’s die miljoenen in waarde gaan stijgen en koop van de winst nog weer wat van dat soort wagens en vervolgens koop je gewoon iedere auto die in je opkomt. En een leuk huis ofzo.
Nissan Skyline GT-R R34
Porsche Carrera GT
Lamborghini Diablo
Toch wel 3 iconische auto’s i.m.o
Zonda cinque roadster
430 scuderia
Alfa Romeo 8C
1. McLaren MP4/4
2. Ferrari F40
3. 1967 Ford Mustang Fastback Shelby “Super Snake”
Ik zou gaan voor een mooie Mercedes S500 voor de comfortabele kilometers. Daarnaast de blauwe F12berlinetta van een paar artikeltjes terug. Voor de trackdays twijfel ik tussen een 911 GT3 of 458 Speciale. Moeilijk vind ik dat… Hmm, ja doe maar een Speciale, maar dan wel de Aperta.
@viezefreddyw: ja! Voor mij ook een S500 of S600 (volledig origineel), wel van de W140. Samen met een G63, eventueel met een volledige Brabus behandeling. Tot slot een Mercedes GT-S voor ’the fun days’.
VW Polo Bluemotion
Renault Grand Scenic
Nissan Micra
@baap: wat een droomwagens!
Ik heb zelfs al 1/3e van jouw droomcollectie
@bierbuik: Ik heb er helaas nog geen één kunnen bemachtigen. De prijzen schieten de pan uit met deze geweldige gewilde objecten.
@baap: daar heb je (bijna) geen Nigeriaanse prins euro’s voor nodig!
Lamborghini Miura SV
Pagani Zonda F
Singer Porsche of 993 GT2
Jammer dat het er maar 3 mogen zijn! Oke voor het vrouwtje nog een Bentley Brooklands of RR Holland & Holland erbij dan..
@shenkie: Beter lezen. De top 3. Dus zeg: welke wil je het liefste, mogen écht niet ontbreken, koop je het eerste.
@phaeton: ah ik zie het ja. Mijn keuze blijft echter hetzelfde. Die 3 moet en zal ik hebben! (Hypothetisch gezien)
Lastig lastig
– Shelby GT500 Eleanor
– Ferrari Enzo
– Pagani Huayra
@arnoldh: goeie keuze, valt me op dat niemand de McLaren F1 koos, bij deze
McLaren F1
Ferrari f50
BMW M3 csl
Mercedes G500 4×4^2
Jaguar F-Type SVR
Audi S8 plus
– Maserati Quattroporte Sport GT S
– Porsche 991 GT3
– Ferrari LaFerrari
Mercedes SL65 AMG black series, 1970 Dodge Charger r/t & als laatste een Skoda Felicia Pick-up
Ghost
Range
DB11
https://www.classicdriver.com/sites/default/files/styles/full_width_slider/public/article_images/ferrari_365_gtb4_daytona_09.jpg?itok=0rEeGoqW
https://40.media.tumblr.com/3279a60237eadf33d546acb2dfaa05bf/tumblr_mntcx524ES1so3vb1o1_500.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/1e/10/c2/1e10c2adab23afc912eec7bca5183b00.jpg
vraag het me morgen en het kan best weer anders zijn. Maar voor vandaag, deze graag!
Leopard 2, Mercedes-Benz 600 Pullman landaulet en een porno snor.
@henkhupelschoten: volgens mij heb je die laatste al!
@henkhupelschoten: nu de auto’s nog!
Bmw z8
Mercedes sl300 vleugeldeuren
Porsche 997
@bmwcar2004: en een Ferrari gtc4lusso , bmw m4 , x6m, en nog veel meer lekkers
Range Rover sport
Clio 182
964 cup
?
Lexus LFA
AM DBS
Nissan GT-R
Ferrari 275 GTB/4
Ferrari GTC4Lusso
Aston Martin Vanquish
1. Toyota 2000GT, want iconisch
2. Lexus LFA, gewoon een geniale auto
3. Jaguar F-type SVR voor het plezier
@janjaspar28: http://www.coachbuild.com/2/images/encyclopedia/Saoutchik/Hispano-Suiza_H6C_Dubonnet_Xenia_Streamliner/Saoutchik_Hispano-Suiza_H6C_Dubonnet_Xenia_Streamliner_1938_11.jpg Iconisch? auto uit 1938!
Aston Martin DB9
Nissan GT-R
BMW M6
Ferrari 360 Challenge Stradale
Aston Martin V8 Vantage S handbak
Lamborghini Countach LP400
Maar dit was echt verschrikkelijk moeilijk…
3 stuks. Dan zou ik er eentje willen voor op het circuit, eentje om in de weekenden te touren en een gezinsbak voor doordeweeks:
Ariel Atom V8
Porsche Boxster Speedster 2015
Audi RS5 Sportback
@menaz: Ai, die laatste bestaat niet…
@Jochempie: Heb ik dat weer. ?
@menaz: Maar alles kan gebouwd worden, zeker voor je droomgarage!
@Jochempie: bij de volgende prins ga ik me maar ff beter verdiepen. ?
@menaz: Boxster Spyder dus. ?
@menaz: Ha je gaat wel lekker met de autonamen. Maar RS5 Sportback, een RS7 is het geen wat het meeste in de buurt komt denk ik.
Nissan GT-R AMS Alpha 16+
Mercedes C63 S Estate
Aston Martin DB5
Ferrari F12 (tdf), want Ferrari V12 in optima forma zonder elektro meuk.
Porsche 911 GT3 RS als circuit speeltje
Alpina B6 Gran Coupé als daily
En omdat ik dan nog zat geld over heb:
Aston Martin Vanquish Volante, want cabrio.
Ferrari 250GT Lusso, naar mijn mening de mooiste klassieker ooit.
@racerx:
En:
’16 BMW S1000RR, full HP spec.
Ducati 1299S
Aprilia RSV4 RF
KTM 690 SMC R
Yamaha V-Max Infrared
@racerx: Een V12 zonder electro meuk: doe mij maar een Enzo. Een rode.
Daarbij mogen een zwarte 512 BB en een donkergroene Range Rover van de vorige generatie. Als er een SDV6 Autobiography bestaat: zoiets.
@phaeton: De Enzo heeft me helaas nooit kunnen bekoren, de 512 is dan weer prachtig.
3 Is te weinig voor petrolheads, maar vooruit..
1. Shelby GT350 Hertz, of Eleanor-trim
2. BMW E39 m5 Dinan.
3. BMW X5 le mans
@sanderm3: Je vindt het niet erg dat iedereen denkt dat je met een huurauto rondrijdt?
@Jochempie: wat een ander denkt zal me aan mn aars oxideren, vooral dán.
BMW M3 E90
BMW M3 E30 Sport Evolution
Porsche 911 Carrera S 991.2 Cabrio
Maserati Quattroporte Sport GT S als daily (gechauffeurd)
Een Ferrari Daytona Spyder zoals ze m bij Top Gear hadden (mag familie tot ik 18 ben in rijden)
En een Ferrari 250 Lusso (idem)
Mercedes 300 SL sowieso
Voor dagelijks gebruik een C63 AMG Estate (wel een W204 voor die giga V8 natuurlijk)
En omdat het kan een SLR 722.
RS6
930 Turbo
288 GTO
Jaguar xj220 en deze meneer is al blij
@alstmaarrolt: wat ben je toch een gewone jongen gebleven, ondanks je kapitaal!
Pagani Huayra
Batavus
Eenwieler
Voor de fun een Tesla Roadster, voor dagelijks gebruik een Volvo V70 en voor het idee dat je overal in overdreven luxe naar toe kan rijden een Range Rover.
Lexus LFA
Alfa romeo 33 stradale
Porsche 918
Jaguar F-Pace
Jaguar F-Type SVR coupe
Jaguar E-type convertible
Of toch:
Ferrari GTC4Lusso
Aston Martin Vanquish Volante
BMW M550D
@jessev: Je gaat voor BMW en dan kies je een diesel?
Als niemand ze wil, neem ik die McLarens F1 wel. Een F1, een LM en een GTR graag. Papaya Orange.
– Alfa Romeo 8C (wel in het rood)
– Koeningsegg Agera R
– Audi RS7
Nee die laatste nog niet over uit, maar die eerste twee sowieso!
Zwarte S8 plus
Mercedes C63 black series
Mercedes E63 AMG estate
1. Singer 911 (Bahama Yellow)
2. Ferrari 250GT Lusso (Rosso Corsa)
3. Koenigsegg One:1
1. Hoovercraft
2. Patton tank
3. Top fuel dragster
@willeme: Hoovercraft? http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01584/henry-hoover-460_1584866a.jpg
@E34M5Touring: Hahaha, ja! Precies die!!!
Mijn lijstje:
1. Ferrari 365 GTS/4 (omdat ik nog altijd een schitterende auto vind)
2. Maserati Quattroporte (eigenlijk de laatste 2 generaties)
3. Mercedes S-klasse coupe
… verhipt… en wat nu met mijn Ikea inkopen dan?
@rocky: Als je die auto’s aan kan schaffen dan zal je ook niet failliet gaan aan de bezorgkosten van ikea denk ik zomaar.
@rhellema: daar heb je helemaal gelijk in!
MB 540K Autobahnkurier voor de hobby
BMW M550 xD als daily
Alfa guilletta spider voor de zomer
1. Ook een Ferrari 250 California Spyder. Voor in de garage onder het vakantiehuis in Californië.
2. Een nieuwe 991 GT3 RS. Voor het circuit en het echte stuurwerk. Deze zou ik dan in Duitsland of Engeland hebben staan.
3. Tenslotte een Jaguar XJ L met alle opties van de wereld om me in rond te laten rijden.
Het leven is te kort om met maximaal 3 auto’s een ‘daily’ als een Audi RS6 of iets in die trant erbij te kiezen.
Cars that didn’t make the cut:
– Ferrari 360 Challenge Stradale
– Singer 911
– Ferrari 250 GT Lusso
– Lotus Evora 400
– Ferrari F40
– Dodge Viper GTS (1e gen.)
Nee, ik houd niet van moderne ‘zware’ coupés als de Jaguar F-Type of Mercedes-AMG GT S. Doen me niet zoveel.
Alfa 4C
Shelby Cobra
Aston Martin V12 Zagato
aston Martin v12 vantage roadster (Italiaans blauw)
Ferrari F40 (porno rood)
Vanwall GPR V12 (Britisch green)
+ Mercedes GLE 350d (mat violet) als daily
Lamborghini Murcielago SV
Pagani Cinque roadster
Mercedes SLR 722 als de daily zegmaar en dat specifieke gejank door het V8 gebulder.
1Ferrari la Ferrari (Omdat Ferrari)
2 Bentayga (Omdat ik woon aan een modderige weg)
3 BMW i8 (Om de Techniek)
@sjaterantekomen: is bijna gelijk aan mijn lijstje. Zou wel een cabrio willen, miss van die Laferrari of i8 een spider uitvoering.
Ferrari 599GTO
Porsche 991 GT3
BMW M3 F80
Series 1 Land Rover 80-inch
Toyota Land Cruiser FJ40
Shelby Cobra Daytona
@robert110: eindelijk iemand die de Shelby Cobra Daytona kiest!!!
1 Alfa Romeo giulia sprint GTA-R van Alfaholics
2 Dodge Charger R/T 68/69
3 Dodge Dart HEMI 68
Bmw m1
Bmw 1m
Honda nsx
1. CGT
2. Wraith als daily
3. G63/65 omdat het kan
1. Mercedes 300 SL Gullwing
2. Maserati 3500GT cabrio
3. Aston Martin Virage Volante
RS6
F12
Cayman GT4
Z3 coupé
Toyota FJ
Smart for2
La Ferrari, als dagelijkse auto. Gewoon om de wereld een beetje op te fleuren, is al saai genoeg. Liefst in het (…) geel. Geen idee hoe het echt heet.
Als tweede auto een Audi S8, fijne V8 waar je binnen de kortste keren je rijbewijs kwijt raakt en als je chauffeur je rijdt (ha, 300 miljoen, kan gewoon) is ie ‘m ook kwijt als ie staat te ‘wachten’.
Tot slot:
Een Lamborghini Aventador SuperVeloce Roadster: 3000 mijl openrijden met zo’n ding tijdens de Gumball. Spreekt wel tot de verbeelding.
Lamborghini Miura P400 SV
Lamborghini Miura P400 SV Jota
Lamborghini Countach 5000 QV (Wel de Europese, dus met carburateurs en geen lelijke bumpers)
Porsche 911R
Porsche 918 (zonder weissach package)
Touring m550D
Audi RS2
Porsche 964 Turbo (S)
Audi A8 W12 (D4)
1. Nissan skyline R34 GT-R
2. Dodge charger r/t
3. Lancer evo x
1. Porsche 911 993 RS
2. Renault 5 Turbo phase 1
3. BMW E30 M3
Droom auto sinds ik een kind ben is de Subaru Impreza wrx sti dus die zou ik als eerste kopen.
Daarna een Zonda F en een Enzo
-Ferrari f12 n-largo, because porno auto
– Koenigsegg agera x, because het is de tofste hypercar ooit in mijn beleving en een cabrio.
– duesenberg town car, 1934
@daantjeds: ik was nog niet klaar.. Maar de duesenberg is echt een iconische auto en pure kunst in mijn ogen
Een echte MINI, 2000GT en de eerste Tarbot/Turbot…
Koenigsegg Agera R
Audi RS6 C7
Porsche 964 Turbo
Ferrari 275 GTB/4 spider
Porsche 918 weissach
Aston Martin One-77
1. Alfa Romeo Tipo 33 Stradale
2. Ferrari 365 GTB/4 Competizione
3. Aston Martin DB4 GT Zagato
Niet moeilijk hoor
1. Aston Martin DB5
2. Alfa Romeo GTA (Alfaholics)
3. Jaguar CX-75 ( als ze m ooit gaan maken)
Jaguar E type series I
Koenigsegg Agera R
Aston Martin DBS
Clio V6
Viper GTS
Corvette stingray 69
@lincoln: Kom er maar in!
1: Mijn eerste auto, de w123 die momenteel in de opslag op restauratie wacht.
2: een w112 coupé. In het donkerblauw met beige interieur. Mooiste auto ooit gemaakt.
3: een w124 stationwagen. Omdat w124.
Nummer 3 veranderd nog wel eens. Maar drie auto’s is eigenlijk veel te weinig. Voor 300 miljoen had ik waarschijnlijk een paar honderd tot paar duizend auto’s gekocht. Allemaal ouwe, weinig bijzondere zooi. Maar wel zooi die ik leuk vind.
@lekbak: Maar! Het is vandaag moederdag, dus ik mag de eerste moederdag van mijn vriendin niet vergeten.
Ford Fairlane convertible, uit de vroege jaren ’50
Amc pacer, met v8 want ze houdt van zware motoren.
W116, ook met v8. In het babyblauw met blauw interieur.
Als bonus doen we de rover p6b 3500 van haar ouders ook nog ff bij. Samen met de w123 van mij is haar droomgarage ook weer compleet.
Daar ga ik deze mooie zondag eens over nadenken..
Zou wat mij betreft (als ’t ook echt bij 3 auto’s blijft) moeten bestaan uit:
– een lekkere daily driver voor de lange ritten (misschien een bmw M6 gran coupe of nieuwe Giulia)
– een cabrio voor dagjes als vandaag (ik zit te denken aan een Boxster GTS of Z4 of nog wat gekker, een Wiesmann of Z8!)
– een klassieker of icoon, zo mooi dat je er lekker met een drankje naar gaat zitten kijken (dit is de lastigste; een mooie klassieke Alfa, DS cabrio, Alfa Montreal, Porsche 356, dat werk)
1. Ford GT 2017
2. Chevrolet Camaro 2014
3. Porsche Panamera.
– Audi RS6 C7 ABT
– P1 GTR streetlegal
– 911 GT3 en dan helemaal ombouwen Olssen Style, body volledig uit carbon, +1400pk maar wel met de fijne afwerking in het interieur!
Promodet 1986 3.3L 930 Turbo – because 650 pk
Ferrari 250 Testa rossa in het geel – mooiste auto ooit
Jaguar D-type (XK-SS) – because episch
Alfa Romeo 8c competizione
Ferrari 250 GT Berlinetta SWB
BMW e9 csi/cs/csl
Rolls Royce drophead coupe: its a Rolls
Shelby Cobra, chroom met witte striping: because 400pk+ 0 elektronica met maar 900kg
Jaguar cx 75: uiterlijk zegt al voldoende
Zo dat is lastig, maar dan toch
E30 M3
RS6
En dan(tromgeroffel)
Shelby Daytona coupe
Bmw e30 M3
Ferarri F12 Berlinetta
Lamborghini Aventador
Een Jaguar E-Type, een Volvo 850R (en dan helemaal laten reviseren) en als daily een Mercedes-Maybach.
Alpina B10 BiTurbo (e34), Ferrari 250 GT Lusso, Porsche Singer Targa 4.0.
1. BMW 507 roadster
2. Jaguar XK 140 DHC
3. Mercedes-Benz 300SL roadster
En van het wisselgeld koop ik er nog een Brooklands coupe, een zwik BMW-youngtimers en wat klassieke Jags en luchtgekoelde Porsches bij. Oh, en een riante villa met immense garage…
-Porsche Singer – want ultieme classic Porsche
-Alpina Z8 – erg stijlvolle roadster, in mijn ogen de mooiste BMW gemaakt
-Ferrari GTC-4-Lusso als daily
McLaren F1
Porsche Carrera GT
Pagani Zonda R
Mercedes 300 SL
Mercedes CLK GTR
Ferrari F12 Berlinetta
Miura SV, Countach 5000QV, Murcielago SV. Mag ik dan wel een Q7 V12 TDI als daily bitch?
RR Dawn, LaF, 250 Lusso
1. SL65 amg black series
2. Zonda R
3. Aston Martin Vantage v12
Ferrari f40
Ford Mustang Eleanor
Koenigsegg One:1
Ik ga gewoon los:
– Audi Rs6
– Audi Rs3 8p
– Peugeot 205 gti
– Peugeot 106 gti
– Ford Gt40
– Ford Mustang Mach 1
– Dodge Challenger Hellcat
het zijn beetje meer als 3 maar deze zou ik zowiezo aanschaffen.
3 auto’s is te weinig voor het gegeven budget… Maar aangezien ik geloof in een goede balans, kom ik tot dit lijstje:
1) Ferrari F40
2) Volvo XC90 T8
3) Ford F150 Raptor
@jeddah:sluit ik me bij aan. 1. jeugdroom 2. Familiehut 3. Lekker gek en stoer
Siata 200CS 1954 ..
Voisin C20 1931 ..
Ford comete monte Carlo 1954 ..
Plymouth barracuda 1970 ..
@lincoln:
ford comete wuft frans lekkaaaah !
1. MB cls 63 amg shooting brake.
2. Lamborghini aventador sv roadster
3. Maserati quattroporte gts 2010
Porsche Panamera. Praktische auto waar ik op de een of andere manier een zwak voor heb.
Lotus Elise S Club Racer
Speelauto en circuitauto.
Dan ben ik eigenlijk wel klaar. Een Ferrari 16M misschien nog als echte ‘droomauto’. Bovenstaande 2 zijn realiseerbaar en ik houd niet zo van onrealiseerbare dromelarij.
1. Aston Martin DBS volante.
2. Bentley Continental GTC
3. LaFerarri Spider
Drie maar?? Wat een marteling! Maar vooruit:
– een paarse Lamborghini Diablo SE30
– een blauwe Bugatti EB110
– een rode Ferrari F50
Wat een rotvraag…
Audi RS2 (heb ik al)
BMW E46 M3 CSL
’03 – ’04 Ford Mustang Cobra ”Terminator”
Bij dezen wil ik graag ook de conceptcars meenemen.
Mijn top 3 bestaat uit de volgende auto’s:
1) Bugatti Galibier 16c
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3a/2009_Bugatti_16C_Galibier.jpg
http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2010/03/bugatti-16c-galibier-5.jpg
http://carandprice.net/wp-content/uploads/2014/07/New-Review-2015-Bugatti-16C-Galbier.jpg
2) Lyonheart K 2014 (met name coupé versie)
http://www.autoblog.nl/gallery/0_Coachbuilders/Lyonheart/Lyonheart_K_2014/Lyonheart-K-2013-10.jpg
http://www.autoblog.nl/gallery/0_Coachbuilders/Lyonheart/Lyonheart_K_2014/Lyonheart-K-2013-11.jpg
http://www.autoblog.nl/gallery/0_Coachbuilders/Lyonheart/Lyonheart_K_2014/Lyonheart-K-2013-27.jpg
3) Bentley Brooklands 2008
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Bentley_Brooklands_%E2%80%93_Frontansicht,_10._August_2011,_D%C3%BCsseldorf.jpg
http://st.motortrend.com/uploads/sites/5/2008/02/112_0802_07z-2009_bentley_brooklands-rear_view.jpg
http://www.conceptcarz.com/images/Bentley/Bentley_Brooklands-2009_Image-08-1024.jpg
http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200706/2008-bentley-brooklands-29_1600x0w.jpg
1. Pagani Zonda Cinque Roadster
2. RS6 C7 met het V10 blok uit de RS6 C6
3. Een slechte staat Miura. Die dan helemaal restaureren :)
Koenigsegg Agera RS
Nissan GT-R
Audi RS6
De eerste is heel makkelijk; een BMW E30 M3. Gewoon, omdat het mijn droomwagen is.
Op de tweede plaats een Ferrari 599 GTO; omdat het gewoon een ziekelijk mooie auto is, en bloedsnel op het circuit.
Op de derde plaats een BMW X5M; gewoon voor de dagelijkse dingen en om comfortabel op wintersport te gaan, maar toch een beetje kunnen spelen.
Haze
@edjehaze: als het gaat om échte droomwagens:
– BMW E30 M3 Sport Evo
– Porsche 993 GT2
– Mercedes 300sl Gullwing
Saab 900 turbo aero
Mercedes 190e 2.5-16v EVOII
Porsche 997 gts
Viper rt/10
G6x6 die van brabus, omdat het kan.
Ferrari 458 speciale aperta.
Jep.
@legion1349: de eerste gen Viper?
@gieltj: yes, de eerste, uit 94/95 zonder dak, ramen, deurgrepen.
@legion1349: geweldige bak! Staat zeker in mn top10 :)
Nissan Skyline GT-R32 (show)
Lamborghini Huracan spyder (weekend)
Mercedes C63 AMG estate (daily)
1: Zenvo ST1 -> Nog een soort van bruikbaar, retesnel en ziet er gewoon retelekker uit.
2: Ginetta G55 -> Om mee te racen, en gewoon omdat het een van de meest lekkere auto’s is die ik ken.
3: Saker RapX -> Voor trackdays. Wat een superlekkere en radicale auto!
Ik hou van grote garages dus in mijn droomgarage graag een bagger 293, een nasa crawler- transporter en een terex titan.
Voor mij als citrofiel niet moeilijk. Ik zou gaan voor de naar mijn smaak mooiste citroëns ooit gemaakt.
Een vroege 2cv6, een ami 6 berline en een ds 23ie.
In motorische volgorde ;D
V12 Vanquish: because Bond.
V10. Lambo Huracan spider: brute machine.
V8. Range rover autobiography: als daily en lekker offroaden.
1 Carrera GT
2 E type cabrio
3 Aston M One-77
Murcielago SV
Pagani Huarya
Wraith
1. Maybach 62s Landaulet, om waar ik ook heen ga als een echte baas aan te komen (en omdat je in zo’n wagen lekker de benen kunt strekken)
2. Een witte Mercedes G63 6×6 aangepakt door Brabus, omdat een gewone nét niet bruut genoeg is.
3. Een gele Lamborghini Murcielago roadster zoals Hammond bij TopGear testte. Dat is gewoon de allergaafste Lamborghini die ooit de fabriek heeft verlaten.
@rickross: wat heerlijk en toch verschrikkelijk fout! Maar toch wel weer mooi
@rickross: zo das e ch t een heerlijk fout lijstje
1 Alfa Romeo 4c
2 Lamborghini Huracan
3 DeTomaso Pantera
Jag D-type
Jag 220
Honda nsx
En
En
En en..
1962: Daimler 2.5 V8 (Hemi). Een Jaguar mark 2, maar dan beter.
1955: Lancia Aurelia Convertible. Technische vooraanstaand, chique, bescheiden en opvallend. En dat allemaal tegelijk….
http://i.wheelsage.org/pictures/l/lancia/aurelia/lancia_aurelia_gt_convertible_63.jpg
2008: Skoda SuperB met de 1.9TDi. Prima ding, ruim en comfortabel. Als er airco in zit en een schuifdakje ben ik tevree.
Lamborghini Muira
Alfa Romeo 8c
BMW M1
Porsche 918
Porsche Carrera RS
Singer Porsche
Porsche 356
Ferrari 512 BB
@potjak: mochten er maar drie zijn…
Ferrari 512 BB
Lamborghini Muira
Alfa 8C
De 288 GTO voor de classic momenten, SLR Roadster om lekker te cruisen en een MB GLS AMG voor gezins momenten
Met 300 miljoen zou ik er toch echt meer kopen dan 3, daarom in deze top 3 alleen Ferrari’s..
1. Ferrari 250 GTO, de meest begeerlijke Ferrari ooit.
2. Ferrari 365 GTS/4, de mooiste Ferrari ooit.
3. Ferrari LaFerrari Spyder, om te ervaren wat het summum in autotechniek is.
In de categorie “close but no cigar”:
288GTO
250 GT Lusso
246 GT
512 BBi
F50
250 GT Spyder California
275 GTB/4
1: Aston Martin DB10: omdat ik het simpelweg de mooiste nieuwe auto van het moment vindt, het liefste met Bond gadgeds ;-)
2: Eagle Speedster: omdat het de perfecte combinatie is van een van de mooiste ontwerpen ooit (E-Type) met de techniek van nu, zonder dat het gevoel van een klassieker weg is.
3: Classic Mini Cooper S (Mk7): omdat ik het altijd al een heel gaaf autootje vindt waar je echt lekker in kan scheuren, en je kan hem heel gaaf tunen (verbreden, verlagen, mooier splitter enz.) zonder dat het een petjesbak wordt.
Geef mij deze drie auto’s en ik ben de gelukkigste man op de wereld. Oftewel, aan 5 miljoen (hoeveel kost een DB10 tegenwoordig?) heb ik genoeg.
Ik neem ook cash aan.
@svdv: hele mooie lijst!
– Ik zou een custom wagen laten bouwen. Een beetje in de stijl van Singer maar dan bij McLaren. Namelijk de ‘Mclaren-Honda Prelude’. Gebaseerd op de 4th gen body style, maar verder volledig aangepast en gemoderniseerd. Volledig carbon fiber, achterwiel aangedreven, een atmospherischeV6 met 350+ pk en manuele handbak. En uiteraard ook een custom interieur ;)
– Een Formule 1 wagen, V10. Aangepast zodat hij iets minder scherp staat en je geen heel team nodig hebt om er mee gaan te racen op het circuit :)
– Singer 911
Dat is mijn DROOM garage.
Moeilijk maar gelukkig heb ik zelf al eens een lijstje met wat ik graag wil hebben. Nu dus zoeken tussen een autootje of 40…
1: Alfa Romeo disco volante voor het dagelijks vervoer
2: BMW 507 voor de klassieke ritjes
3: Blijft het circuit speeltje over en dan word uiteraard een E30 M3 evo 2
Mis ik alleen een wintersporter en offroader… Sh*t
Omdat er naast Ferrari’s meer automobiele pareltjes zijn, een non-Ferrari top 3:
1. Mercedes 540K roadster
2. McLaren F1
3. 1968 Dodge Charger 440/RT
En een XC90 T8 als dagelijks vervoer.
1) Renault Mégane Scenic 2002 met 1.4 16V (wagen waar ik mee heb leren rijden, beste kar ooit) in het lichtgroen en cairoli wieldeksels.
2) Renault Clio 2015 in het rood met 17 inch diamond cut velgen.
3) Jaguar F-type V6 S cabrio in bordeauxrood met zwarte velgen en handbak, gewoon om te cruisen in dit goede weer
1. Maserati Grancabrio, want soms wil je ontspannen met 4 mensen flaneren onder het genot van een Italiaanse v8.
2. Donkervoort GTO, voor snelheid, sensaties en Hollands glorie.
3. Bugatti type 35, vind ik ultiem elegant en toch geen handtasje.
Miura sv
Giulia gta sprint (105) door alfaholics
Gtb four cam
Mitsubishi EVO IX MR
Ford GT 2006 zwart met witte striping
Volvo 850 T-5R met lage kilometerstand
Lastig dit:
– McLaren F1 (die van MSO, wauw!)
– Ferrari F40
– Porsche 959
@germancarsftw: ik verwacht dat dit lijstje niet echt uitleg meer behoeft!
Niet zo’n moeilijke vraag voor mij:
– Volvo 850 T-5R Estate met handbak, zwart (al in bezit).
– Subaru Impreza WRX STi GC8 sedan, blauw.
– Toyota Supra MKIV Twin Turbo met handbak en targadak, zilvergrijs.
Er is nog genoeg spul wat ik zou willen hebben, maar deze drie staan toch wel bovenaan de wishlist.
Range Rover SDV8 autobiography want al de auto die je ooit nodig hebt.
991 GT3 RS voor de rondjes op Nordschleife.
Aston Martin DB5 want awesome
Ook ik kan er zonder probleem 10 neerzetten, maar m’n shortlist:
Maserati A6 GCS pininfarina berlinetta 1954 – rauw en elegant tegelijk
McLaren F1 LM – fantastisch stuk engineering
Ferrari 288 GTO – icoon en eindproduct van die erg mooie generatie Ferrari’s
http://www.maserati-alfieri.co.uk/alfieri86/a6gcs-01a.jpg
http://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/McLarenF1LM-1206_3.jpg
http://www.roadsmile.com/images/_ferrari-288-gto-1.jpg
Voor mij :
– Mercedes Benz 190E 3.2 AMG “Hammer”
– porsche cayman gts
– Mclaren 650s
@jongenmetblokjes: de like is voor de baby hammer
Een Porsche Panamera 4S als daily driver
Een Bentley Continental GTC W12 als weekend speeltje
en een Alfa Romeo Montreal als pronkstukje!
Het kan dagelijks veranderen maar op dit moment:
– Ferrari GTC4Lusso – ruime auto voor dagelijks gebruik
– Pagani Zonda 760 RS – mooiste hardcore supercar ooit,
– Koenigsegg Regera – coupe/cabrio comfortabel supercar
Eigenlijk nog meer maar ja, 3 he..?
– Lamborghini Murciélago SV
Geluid en design
– Bmw m5 e60 2008
Heeft emotionele waarde
– Lamborghini Aventador Liberty Walk (lekker fout maar toch gaaf).
Zonda cinque Roadster
Audi rs6 v10
Impreza wrx sti (2006)
Ferrari GTC 4 Lusso
Bugatti chiron
Mercedes W124 300E 6.0 ‘Hammer’
1. Porsche 911 – luchtgekoeld
2. Ferrari 288 GTO – mooier dan dat komen ze niet
3. late 60s Dodge Charger
1. Matra Murena Flischman, oude jeugd liefde
2. Ferrari 308, vanwege Magnum PI eventueel een 328
3. Porsche 928, vanwege de tijdloze stilering
1. Ferrari Testarossa, een rode uiteraard, want was al mijn droomauto toen ik nog een klein koekwausje was.
2. Een Citroën AX 1.4 Furio, want dat was mijn eerste auto. Ik heb het altijd jammer gevonden dat ik em weg moest doen.
3. Een Lamborghini Gallardo, want die V10 klinkt meesterlijk
Gele Lamborghini Diablo met klap lampies
Rooie Ferrari f40
Zwarte Audi rs3
Moet ergens de boodschappen mee doen eh
Bmw m3 e30
Bmw m550d touring
Ferrari 599 gto
1. Saab 9-7X
2. Citroën C6
3. Opel Diplomat
@sjoerd95: mooi rijdje allemaal mooie wagens maar ook praktisch zoals een vervoersmiddel moet zijn!
@sjoerd95: die opel diplomat is ook een plaatje
Alfa Romeo 8C competizione
Ferrari 360 challenge stradale
Alfa Romeo Guilia QV als daily
Cadillac CTS-V
Mercedes G63
Corvette C7 Z06
M5 als daily drive en zodat ik ook met vrienden op stap kan
Een gifgroene Lamborghini Aventador roadster, moddervette bak.
En een klassieker, denk de Shelby Cobra. Of toch een Ferrari F40
Ferarri F12 TdF
Singer Porsche
RS6 Performance (DD)
Een 4×4 een snelle cabriolet en een praktische stationwagen. Alle 3 met trekhaak! En in een leuk kleurtje! Beetje leukeen toepasselijke wieltjes en andere leuke tuning dingetjes! Oh en de caravan en aanhanger moeten ook in de garage passen net als al mn andere meuk!
1. Ferrari 250gto
2. Hummer H1 alpha wagon
3. Mb E Amg
Ik ga er even van uit dat ik dan al een dikke S-klasse of Range Rover in de garage heb staan en dus niet hoef te letten op praktische bruikbaarheid.
1. Ferrari 250 California SWB Spyder
2. Ferrari F40
3. Ferrari 365 GTB/4 Daytona Spider
Ik moet zeggen dat ik dit wel een hele lastige opgave vind. Auto’s als de 288 GTO, LaFerrari (Spider), Mercedes 300SL Gullwing, Lamborghini Miura en talloze andere staan ook hoog op mijn lijstje, maar halen de top 3 net niet.
1929 ford roadster met een hemi
1940 mercury coupe met gechopt dak
1957 plymouth fury, al zal het over een uurtje wel al weer anders kunnen zijn. Maar wel iets in die richting.
1: Ferrari Enzo, omdat het om één of andere reden nog altijd mijn favoriete wagen is
2: Ferrari 250 GTO, omdat het een 250 GTO is. Geen verdere uitleg nodig.
3: Lamborghini Reventon Roadster, omdat ik naast Ferrari’s ook heel graag Lamborghini’s zie. De Reventon is speciaal genoeg om tussen de Enzo en de GTO te mogen staan en ik heb tevens een cabrio voor de zonnige dagen.
En slechts 3 wagens terwijl je 300 miljoen ekkermannen hebt? Nog geld genoeg dus om nog een daily te kopen.
Daily: Maserati Quattroporte Bellagio Fastback, mooiste van de ‘modernere’ Quattroporte’s en de kofferruimte van een station. Maar dan wel een rebuild op basis van de Sport GTS, lekker luid dan op de parking van den AH.
Denk dat ik er zo al een derde van mijn geld erdoor zou jagen. Anders kies ik toch gewoon andere wagens zoals een alternatief voor de GTO: een 275 GTB (goedkoper, bloedmooi, etc..)
@scaglietti612: Nu ik er bij stil staan heb ik eigenlijk alleen maar hardcore wagens uitgekozen die nu niet echt bruikbaar zijn en er dus minder van genoten kan worden.
Daarom: Lamborghini, Ferrari F12 en een Ferrari 250 Lusso. Denk dat deze lijstje toch wat meer plezier kan geven dan een bende hardcore straatracers. En voornaamste: ik zal erin kunnen geraken met mijn lengte en dus ook de wagens kunnen gebruiken i.p.v in de woonkamer te zetten als decoratie.
Clio V6
Lancia beta coupe
Volvo v70 t6
Alfa 33 Stradale
Ferrari 500 Superfast
Maserati 5000GT
1.Range Rover SV Autobiography SC voor alle dag.
2. Jaguar F-type SVR coupe voor de fun.
3. Bentley Continental GTC Voor de mooie dagen
Geen klassiekers, zijn vaak wel mooier om te zien maar rijden gewoon minder goed dan het moderne spul.
Aston martin db9
Mustang ’65 convertible
Alfa romeo 8c
Audi R8 V10 Plus, altijd al fans geweest van die V10, als tweede een Bugatti Chiron, je moet wat hè en als laatste een Lamborghini Aventador SV, Lamborghini is niet te missen.
@tiemegommer: En een koenigsegg agera r
@tiemegommer: dat is 4
Rustig toeren: BMW 507
Terrein bedwingen: Lamborghini LM002
Voor het snelle werk: Pagani Zonda Cinque roadster
Nieuw lijstje ( had al gereageerd ):
1. Lexus LFA
2. Nissan GT-R
3. Porsche Panamera als daily.
@murica: de GT-R van nu btw.
@murica: niet echt murica hè XD
1 Alpina D3 touring
2 jaguar F-type V6S manual
3 Ford mustang ’67 fastback
Porsche 356
Ferarri Daytona
Lexus LFA
1. Mijn Corolla AE111 met 3SGTE
2. GT86 met 1JZof2JZ-GTE
3. Lexus RCF liefst zoals louwman hem nu heeft in het oranje
Lastig, mn naam verwijst naar een Engelse, maar ik prefereer de Duitse markt, vooral de jongens uit Ingolstadt. Voor mij:
– Aston Martin Vanquish cabrio, pure emotie zonder dak.
– audi s8 plus, lekker zakelijk
– audi r8 v10 plus, vooral om het geluid en het interieur.
En voor mij dan wel alles in het zwart. Beetje saai maar oké. Als ik dan weer mocht kiezen een paarse GT3 R.S.
1). Nissan Skyline R34 GT-R
2). Ferrari F40
3. Porsche 911 993 Turbo.
Dan het liefst nog een Nismo bodykit op de R34 en dan in het blauw met zwarte velgen
De F40 voor de weekenden om lekker mee rond te cruisen en de 993 om mee over het circuit te rijden.
Alfa Romeo 8C Spider
Mercedes- Benz SLR AMG Roadster
Aston Martin V12 Vantage S Roadster
– Jaguar E-type cabriolet, een droomwagen.
– Ford GT, zo een oude alhoewel de nieuwe ook niet verkeerd is
– Mercedes G55 6×6 ///AMG
Een onmogelijke opgaaf, want kan geen 3e kiezen. Ik zou me helemaal het hoempa roeleren, dan weer eens een klassieker (op dit moment een Amerikaanse 4-deurs uit de 50-er jaren), dan weer eens een moderne 2-deurs RR (een DHC, een Wraith of een Dawn), dan weer eens een LFA. Dan even een 288GTO usw und so fort. Niet te doen :-(
Rolls Royce Phantom series 2.
Mercedes G65.
Aston Martin ONE-77
– E60 BMW m5 handbak (VS import)
– 8C competizione
– Carrera GT
– Lancia Stratos (niet in rallytrim, graag)
– Alfa Romeo GTAm
– Shelby Cobra mkIII
… met dien verstande dat, als ik dan toch het geld zou hebben om dat aan te schaffen, er wat losse stukken links en rechts bij kunnen. Zoals een Renault Avantime, een Citroën C6, een Citroën DS, een Saab 90, een Peugeot 406 Coupé, een Matra Murena, een Lotus Elise, een Caterham 420 (sneller is geschift), een Morgan Three Wheeler, een Nissan Z240, een Jensen Interceptor Convertible, een Opel GT, een Opel Speedster, een Citroën Mehari, enzovoort, en zo verder. Kwestie van niet altijd met hetzelfde te moeten rijden ;)
1. Ringbrothers 65′ Impala ‘Recoil’ voor de gekkigheid en murica.
2. Een Pagani voor de snelheid en interieur gekkigheid.
3. Iemand inhuren om mijn eigen Fiero GTR project af te maken! Custom body is al klaar, 3.8 supercharged V6 ligt er al in, porsche 911 Brembo’s liggen klaar, Koni’s zitten er al onder en custom interieur is al aardig op weg. Hoeft dan niet nog eens 10 jaar te kosten… Morgen toch maar even reageren op die prins.
– Aston Martin DBS (champagne parelmoer)
– Ferrari 250 Lusso
– BMW M550d
Ford Sapphire Cosworth
Nissan Silvia S15 Spec R.
Alfa Romeo 8c
1. Ferrari 288 GTO
2. Pagani Zonda Cinque
3. Ferrari F40
Zonda F Roadster
458 Speciale Aperta
599 SA Aperta
Facel Vega HK 500
Iso Grifo 7 liter
En gewoon een hele mooie Renault 4
niX bijzonders, maar wel eentje die het altijd doet en waarmee je lekker je dagelijkse besognes kunt doen …………
http://www.berlott.nl/images/renault4.jpg
@desjonnies: heerlijk rijtje!
@desjonnies:
Ach Facel, ach ISO, ach een viertje….
Had mijn lijstje kunnen zijn….
@desjonnies: Ik had in gedachten: die ISO, een puntgave 17 en de 288GTO !
– Donkervoort D8 GTO
– Tesla Model S P90D
– Porsche Cayenne Turbo S
– Lotus Carlton
– Datsun 240Z
– Singer Porsche 911
Nissan skyline R34,
Japanse klasse, styling en power.
Dodge charger 1969.
Bruut, groot en heerlijk Amerikaans
Ferrari 355 F1
In mijn ogen mooiste auto ooit.
1 G500 4×4^2 voor het ofroad rijden
2 S65 voor dagelijks gebruik
3 SLS AMG Black Series voor de fun
Toch wel de perfecte combinatie in mijn ogen is.
-Ford escort mk1 mexico
-maserati quattroporte gts 2009
-MB 450 sel 6.9
Pfoe lastig, ik zou kiezen uit een oldtimer, youngtimer en moderne wagen.
– Ferrari 250 California
Pure schoonheid.
– Porsche 911 964/993Turbo
Naar mijn mening de
mooiste 911’s.
– Pagani Huayra
Prestaties en uitstraling
Audi rs6 performance
Alfa romeo 8c spider
Abarth 124 spider
1. Mercedes 300SL
2. Datsun 240Z
3. Mercedes G63 AMG
nr 1 De Ferrari 250 California Spider.Omdat ik dit de aller mooiste auto vind die er gemaakt is.
nr 2 Weer een ferrari.De sportauto die je moet hebben in je collectie.De Ferrari F40.Geen electronica.Puur auto rijden.
nr 3 De Alfa romeo 8c.Een ware schoonheid.Uitleg niet nodig denk ik???
@nicolasrn Wat moet dat een geweldige ervaring zijn geweest.Mee rijden in de California Spider.Zijn er nog foto’s en beelden van? :)
nr 1 ferrari 250 lusso
nr 2 ac cobra
nr 3 een donkervoort met een 1,5 liter v12 met een max toerental van 10.000(bestaat niet, maar als geld geen probleem zou je er 1 kunnen laten maken)
Range Rover sport SVR want……..wintersport
Lamborghini Aventador SV want …….vet ding
Eagel Speedster want…..cruisen aan de Franse Riviera
Bonus: Riva Aquarama want….zie Eagel Speedster
1. Bugatti Type 35, uiteraard in het blauw en het liefst volledig origineel en met een mooi race verleden.
2. Ferrari 250 GTO want veel mooier, gaver en lekker qua geluid, looks en begeerlijkheid wordt het niet.
3. Polo R WRC (die ik nu al heb), gewoon omdat ik het een heerlijk bommetje vind en die ik maar al te graag koester.
Touren: f type cabrio
Dagelijks gebruik: rs6 of iets vergelijkbaars
Pronken: koenigsegg agera
Venturi GT 400 en dan de 2 turbos vervangen door twinsroll turbos
Ferrari GT4Lusso in het antraciet als daily
Ferrari F40 black on black met originele dikke 5 spaaks
Ik heb hem al. Subaru impreza blobeye.
Als er wat bij moet een f12.
Mclaren f1
1964 corvette stingray
@zondacinque: en nog pagani zonda cinque
En toch vind ik stiekem de Q7 V12 TDI erg gaaf, zonder roetfilter/kat/egr en dat soort meuk en extra hoog op de poten zetten als een mini-monstertruck en dan lekker zwarte rookpluimen blazen haha
750i e38
850csi
560sec
Ja.. Leuke vraag! Hierbij mijn selectie:
1. Lancia Fulvia Coupe 1.3 Rallye (die blij Classic Park Boxtel staat)
2. Jaguar XJ (voor de grote kilometers)
3. En tot slot: Porsche 911 Carrera 4s 2016.
Mercedes ssk
Jaguar E type
En als daily driver een Mercedes 190 evo II
Mclaren F1 BMW M1 en e28 M5.
Cord Model 810/812
Studebaker Avanti
Ferrari 365 GTB/4 a.k.a. Daytona
Jaguar d type
Maserati 3500 gti
Lamborghini miura
Hakosuka (2000gt-r)
R32 GTS-t
R34 GT-R
Ik koop eerst een huis met ondergrondse gagare, gewoon omdat dit zo’n jongensdroom is…
Daarna een Ford F150 2016 met een oplegger erachter (voor de klassieker e.d.)
Een Alpina B3 of B10 voor t dagelijks vervoer
En tot slot een mooie klassieker die helemaal geprepareerd wordt om klassieker rally’s mee te rijden…. Auto’s die stofhappen zijn immers zonde
@crosscabouter: Gagare is natuurlijk garage….
1: koeningsegg one:1 voor de weekendjes en omdat gewoon geil
2: Volvo v60 polestar voor dagelijks gebruik en ook omdat gewoon geil
3: brabus 6×6 voor de rally’s en omdat helemaal geil
Een Mazda RX-8 Kuro ; als je het geld hebt om te kopen wat je wilt is een icoon als dit makkelijk op de weg te houden voor een tijdje.. ;)
Een Lexus LF-A ; alleen al om het geluid…
Een Bugatti Veyron , volledig blauw of volledig zwart ; het duurde een eeuwigheid voor ik er eentje irl zag en ik ben nog steeds onder de indruk van dit monster..
Voor mij graag de volgende drie:
1967 Ford mustang shelby GT500CR
Porsche singer, zoals ik al meer in de lijst zag staan.
En uiteindelijk nog een oude amerikaan, een 1968 chevy c10, om de fietsen mee te kunnen vervoeren… De shelby en porsche graag in tip top staat (vandaar de restomods) de chevy moet uiteraard rijden, maar beetje avontuur van opknappen hoort erbij.
Mercedes clk dtm
Toyota landcruiser
maserati ghibli diesel
Mercedes lekker snel
toyota lekker ruim
maserati heerlijk voor de lange stukken
Opel Kadett
Fiat Multipla
Skoda Fabia
Ferrari Enzo
Ferrari GTC4Lusso met F12 TDF motor en looks
Ferrari California handgeschakelt getuned door novitec rosso
1935 Bugatti Type 57 Aérolithe
1995 Mclaren F1 GTR
1936 Mercedes-Benz Von Krieger 540K Special Roadster
Phantom,Dawn en de snelste Ferrari die te koop is voor op de weg….
Audi RS7 Performance voor de dagelijkse ritjes
koenigsegg One:1 DE hypercar van het moment
Porsche 993 Turbo s voor de zondagse ritjes
Audi RS7 voor alledag
Ferrari 288 GTO voor de kicks
Alfa Romeo Giulietta Sprint Veloce van eind jaren 50, voor de nostalgie.
1. Pagani huayra BC
2. Laferrari
3. Lamborghini Sesto Elemento
1. De Mercedes Benz G-Klasse 63 AMG 6X6. Als daily.
Dat heeft twee redenen:
1. Omdat je dan de man die in een prius rijd gewoon een dikke middelvinger kan geven en dan volgas kan weg rijden.
2. Ik als Groninger kom vaak boerenwegen tegen en een dikke aanhanger moet trekken.
2. Lamborghini huracan spyder 2x voor de weekenden. De ander is voor mn pa en ma.
3. Porsche 918, omdat dit gewoon porno is.
En omdat ik dan nog wat geld over heb, gaan we nog even door.
4. Porsche 911 GT2 RS. Omdat circuit.
5. Mercedes-Benz E63 AMG 2 modellen geleden, want geen turbos.
6. Mercedes-Benz C63 AMG 2 modellen geleden, ook geen turbos.
7 Mercedes Benz Sprinter brabus. Gewoon omdat het kan.
8 Mercedes Benz G500 4×4^2 voor de vrouw.
9 Citroën berlingo 1.9D 600 uit 2000. Mn eerste auto.
10. Honda CRF 450 2016. voor de cross
@ronaldddvos: en nog een aventador sv coupe en Spider, 458 speciale en de spyder. Laferrari spyder. P1.
1. Lamborghini Murciélago SV
2. Maserati QP Sport GTS ’09
3. Maandelijkse kosten gratis en voor niks
Bmw 507
Eagle speedster
Singer 911
BMW M550d Touring
(Relatief discrete daily)
Singer 911 Targa 4.0
(Mijn nr. 1 droomauto)
Ferrari F12 Berlinetta
(Ideaal voor vakanties)
1. BMW M Coupe (staat er al)
2. Mclaren F1 GTR
3. Porsche 911 GT2 RS
1:
https://www.google.nl/search?q=250+gt+lusso&rlz=1CDGOYI_enNL664NL664&hl=nl&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiOpOy0sMvMAhXiCcAKHXzIA7AQ_AUIBygB&biw=375&bih=591#hl=nl&tbm=isch&q=ferrari+250+gt+cabriolet+pininfarina+ii&imgrc=EkWh2upu6Aew9M%3A
2:
https://www.google.nl/search?q=carrera+gt&rlz=1CDGOYI_enNL664NL664&hl=nl&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjH9ozsscvMAhXjDsAKHXdAAVUQ_AUIBygB&biw=375&bih=851#imgrc=m77k5Dvi_ge7vM%3A
3:
https://www.google.nl/search?q=bentley+mulsanne&rlz=1CDGOYI_enNL664NL664&hl=nl&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjj2euFssvMAhWMDcAKHbupCAMQ_AUIBygB&biw=375&bih=591&dpr=2#hl=nl&tbs=itp:photo&tbm=isch&q=bentley+mulsanne+hd&imgrc=KIitPf-82OCj6M%3A
Andere opties:
– F40
– Singer Porsche
– Miura SV
– Aventador SV
– Super Trofeo Stradale
– LFA
Enzovoorts
1. Lamborghini Miura/350 gt
2. Koenigsegg Agera R
3. Alfa Romeo ‘Disco Volente’
@koenigsegggone1: *volante, en bij nader inzien toch misschien liever een Mercedes Mclaren slr ‘stirling moss’
Ac cobra
600 pullman maardan stiekum met moderne techniek
Jaguar xs station de hond moet soms ook mee he
1. Noble M600 Speedster
2. Aston Martin DB4 GT Zagato
3. Lexus LFA/ LFA Nürburgring edition
Zo kan ik nog best lang door gaan.
1. Nissan GT-R 35 (facelift) met tuning aan de motor
2. RR ghost voor naar de feestjes
3. Ferrari F12 Berlinetta voor de fun als de gt-r op onderhoud is
1. E39 ///M5
2. Ferrari F430 spider scuderia
3. E92 ///M3 Cabriolet
…en nog veel meer, dit is uiteraard een ‘lijstje’ om er maar 3 te noemen….
1. Pagani Huayra roadster (als die er ooit nog komt, anders maar de coupé)
2. Koenigsegg Regera
3. Aston Martin DB4 GT Zagato
en dan ook nog een Aston Martin V12 Vantage S (met handbak uiteraard) voor de weekenden, een Mercedes-AMG C63 s coupe voor dagelijks gebruik en een Defender voor de onverharde avonturen
1: Mclaren F1
2: Ferrari F50
3: E39 ///M5
En als t een top 5 is komen daar nog bij….
4: Ferrari F40
5: Pagani Zonda F
1: Robin reliant
2: Robin reliant
3: Robin reliant
Z8
E46 M3 CSL
2002 Turbo
Rs6
Bentley brooklands
911 turbo s
-Je moet wat centjes overmaken, maar dan krijg je ook een fortuin van 300 miljoen Ekkermannen-
Zoiets komt bij mij al meteen in de spamfolder terecht. Niet te vertrouwen
Porsche 918 spyder
Lamborghini miura sv
Maserati quatroporte sport gt s
Porsche 964 Turbo S Leichtbau
1965 Shelby Daytona Cobra Coupe
1962 Ferrari 250 GTO
Zonda Cinque
Mclaren P1
Miura SV
1. Mercedes-Benz SLR McLaren
2. Maserati Quattroporte GTS
3. Aston Martin Vanquish Volante
Singer 911
McLaren F1
Audi RS6
1. Koenigsegg CCX
2. Alpina B12 5.7 coupe
3. Hummer H1 alpha
1. Mercedes SLS AMG Black Series (Solarbeam yellow & Renntech R1 Performance Package)
2. Ferrari 250GT SWB Berlinetta Competizione
3. Jaguar XFR-S Sportbrake
En omdat 3 gewoonweg te weinig is als je 300 miljoen ter beschikking hebt mogen deze er ook nog bij…
4. BMW E30 M3 Sport Evolution
5. McLaren P1
6. Mercedes W113 280 SL
1. Aston martin Vulcan Because trackday en 7 liter v12 en omdat ik hem er gewoon bizar dik uit vindt zien.
2. Een in all black uitgevoerde Range Rover Autobiography met de supercharged 5 liter v8 natuurlijk. Omdat een range rover hebben een jongensdroom van mij is.
3.Over de laatste heb ik heel lang na zitten denken maar dan ga ik voor de andere jongens droom een Bentley en dan wel de Bentley Continental GT3-R
De lijst met overige auto’s die ik eigenlijk nog wil is veel te lang om in de baas zijn tijd te typen maar in ieder geval een BMW E9 3.0CSI, Porsche 918, Mercedes G65 AMG, and last but not least een all black Ford GT40 enzovoort beetje vage smaak heb ik maar goed als iedereen van hetzelfde houdt is er ook geen f*ck meer aan.
Mercedes E63 amg station met het 6.2 blok
Ferrari f40
Superformance Cobra met een 427 blok
Makkie!
– Audi R8 V10 Plus
– Mercedes AMG GT S
– Pagani Huayra BC
En nu hopen dat er later ook echt iets in de garage staat van dit rijtje
1. Range Rover Sport SVR
2. Jaguar XFR-S
3. DB9 (modeljaar 2013)
1 Mercedes-Benz SL65 Black Series
2 Ferrari F12tdf
3 mansory gronos 6×6
1. 1972 Oldsmobile 442 W30
2. Lamborghini Diablo
3. 1970 Ford Gran Torino Cobra Jet
1. 1972 Oldsmobile 442 W30
2. Lamborghini Diablo
3. 1970 Ford Gran Torino Cobra Jet
Maar eigenlijk moet er ook nog wel een Ferrari 288 grote bij kunnen.
Nissan GT-R Switzer P600
Lexus GS F
Nissan Pathfinder (2008) of Toyota Land Cruiser
1- cadillac escalade v8
2- Audi a8 w12
3- g klasse amg 65 4×4
Op een dag hopelijk…
1. Datsun Fairlady Z432R (280z)
2. BMW E60 M5
3. Toyota Trueno (AE86)
Eigenlijk zijn 3 droomauto’s VEEL te weinig!
1. Ferrari 599 SA Aperta – Vind ik persoonlijk de mooiste Ferrari ooit gemaakt (samen met de 512 BBi (en de 575 Superamerica en 612 Scaglietti))
2. Maserati Quattroporte Sport GTS 2009 – Mooiste sedan ooit gemaakt (hoewel ik moet zeggen dat de Aston Martin Lagonda Taraf hier bij in de buurt komt)
3. Mercedes-Benz G63 AMG Crazy Color Edition – Wat minder mooi, maar in het oranje toch wel erg vet!
Overigens ook het vermelden waard: Pagani Zonda Cinque Roadster, Aston Martin V12 Zagato en Aston Martin DBS
1.Lotus Evora
2.Porsche carera GT4
3.Een Mazda RX8-R3 met Mazda speed bodykit(omdat ik zo van wankel hou).
RS6-R
Ferrari F40 Competizione
Datsun 510 wagon