
Meer dan vier minuten ongelooflijk beeldmateriaal van ternauwernood aan de dood ontsnappende voetgangers en een enkele motorrijder na de klik.
Over de Russische dashcamgekte hoeven we het niet meer te hebben, die is jullie bekend.
We zien in deze compilatie mensen bijna bedolven worden onder plotsling loskomende ladingen, een motorrijder die het net niet haalt, maar wel meteen weer opstaat, keihard omvallende trucks, maar vooral veel, heel veel voetgangers die door het oog van de naald kruipen.
Tussen de beelden zit een aantal bekende momenten, maar er zit ook veel nieuws tussen. Let in het bijzonder even op de dame die op 1:10 aan de truckersdood ontsnapt. Mozes kriebel, hoe is het mogelijk…видео!
Fabrikanten zouden de dashcam als optie in de lijst moeten zetten!
@meneer: goed idee!
@thomcarspotter: Dan wil elke verzekering meekijken. Laten we dat maar niet doen:P
Levensgevaarlijk doe die mensen daar rijden en de weg oversteken
Die Russen zijn gestoord, ik verbaas me er elke keer weer over pffff.
Als je t zo eens bekijkt lijk je daar nergens veilig, of je nou rijdt of loopt… Benieuwd wat er allemaal opduikt als in India de dashcam populair wordt!!
Jezus! Volgens mij heb ik ook een aantal keer kinderen in beeld gezien. Is het jullie ook opgevallen dat ook in veel van de gevallen de bustuurder achter de dashcam fout zit.
Maarja, voor de rest heb ik de afgelopen 4 minuten ongepast en schaamteloos veel gelachen. Wat een trieste bende.
Ik haakte af na ongeveer 1:50. Die hond kwam vol onder de auto en heeft het vast niet gered. Dat was geen narrow escape. Sick
@ezrider: je zag die hond daarna links in beeld wegrennen
Wat een pauper infrastructuur heeft dat land!
hoe heet dat nummer?
3:50 heeft al z’n engeltjes in een keer verbruikt.
Krijgen die Russen hun rijbewijs bij drie pakjes boter of twee flessen wodka of zo? Wat rijden die mensen slecht zeg!!
3:35 meneer de vrachtwagenchauffeur wilde met 60 km/h een licht dalende haakse bocht nemen. Is de tijdsdruk daar zo hoog??
Misschien is de remmeninspectie er wat gebrekkig?