
De eigenaar van deze dikke BMW 6 Serie Gran Coupe heeft waarschijnlijk zo’n beetje elke optie aangevinkt bij het bestellen.
Deze grijze 6 Serie Gran Coupe is in elk geval voorzien van de nodige goodies van M Performance en de zwarte details zoals de velgen geven het geheel een lekkere sinistere look. Volgens spotter filip696 was het interieur ook nog opgeleukt met een M Perfomance stuurwiel met carbonfiber.
Helaas kunnen we niet zien welke motor er onder de kap ligt, maar heel erg is dat niet. De 6 GC is immers alleen maar leverbaar met relatief dikke motoren. Het mooie aan deze spot is dat de donkere lucht boven de zee bij Noordwijkerhout prachtig bij deze donkergrijze BMW past.
Alle foto’s van deze vierdeurs 6 Serie kan je bekijken op Autojunk.
Wat een ding zeg! Aan de uitlaten te zien is het een 640i of 640d.
640i, altijd leuk :-)
Strand bij langevelderslag (noordwijkerhout) staan in de zomer vaker hele dikke wagens trouwens. Leuke plek om auto’s te spotten.
Mwah, vind de velgen niks en de zwarte diffuser bij de grijze lak ziet er een beetje vreemd uit. Ook zou ik er nog van die rechthoekige uitlaten onder zetten. Vind mijn eigen GC mooier. Ik zal hem wel een keer uploaden.
Wat stoor ik me toch altijd aan het feit dat de motorkap zo slecht aansluit op de 6-Serie, die spleet tussen de voorbumper en de kap lijkt gigantisch door de plaatsing. Veel andere merken lossen het een stuk beter op naar mijn mening. Ik denk als hij een stukje naar voren was geplaatst, het er een stuk beter uit had gezien. Maar dan zou de grille waarschijnlijk ook wel weer raar aansluiten, en er zou wel een deel voetgangersveiligheid in zitten in het geval van een aanrijding. Ik zou ook zo snel ook niet weten hoe het beter zou kunnen, maar die spleet is me te aanwezig. Voor de rest een zeer mooi model, leuke opties ook, al lijken de velgen een beetje klein uit te vallen in dit geval, ik denk dat het grotendeels de kleur van de velgen is.
@Corrado16v: Hollanders, áltijd wel iets te klagen. Ik zou verdomme blij zijn als ik zo’n bak kon betalen, aangezien ik weet hoe het is als je niet eens geld voor je telefoonrekening hebt.
@Joost1990_2: Geen wonder dat je problemen hebt met je telefoonrekening; je hebt zo te zien een iphone en daar betaal je de prijs voor.
Je kunt je geld maar 1 keer uitgeven; Ik heb een oude Nokia als telefoon. :)
@645ci: ik zeg niet dat het nu nog zo is ;)
@Corrado16v: Ik beoordeel vrouwen ook niet op hun spleet. Auto’s met spleet zijn sexyer, denk maar aan die Alfa’s van een tijdje terug met een complete kloof tussen de panelen.
@Corrado16v: Ik twijfel hoe ik hier nou op moet reageren en kom er niet goed uit. Ik hou het maar bij;
“Als dat echt iets is waar je je druk over kunt maken, dan moet jouw auto wel haast perfect zijn, want als autoliefhebber ben je natuurlijk meer bezig met rijplezier dan met iets onbeduidends als de breedte van de gleuf tussen de motorkap en de bumper.”
Ongeacht merkvoorkeur is de 6GC een van de mooiste auto’s die er momenteel te koop is, en ja, ik besef dat ik vast enorm bevooroordeeld ben.
@645ci: Ik heb verder over het uiterlijk van de 6-Serie weinig aan te merken, en vind dit model ook erg mooi! Het enige wat mij in het oog steekt is dus die spleet. Ik denk niet dat je pas mag oordelen als je zelf de perfecte auto in de garage heb staan, en dat blijkt wel uit mijn verre van perfecte Eclipse die ik hier voor heb gehad. Ik heb zelf erg genoten van die auto, ondanks z’n nadelen. Maar dit was alleen een kleine opmerking over de 6-Serie in de zoektocht naar de perfecte auto. Al denk ik, dat als je een goede rijervaring wil beleven je erg goed zit met deze 6-Serie. Al zou mijn voorkeur denk ik ( mocht het geld er zijn ) naar een ander model/merk gaan, maar dat terzijde.
@Corrado16v:
Was ook het eerste dat me opviel, die gaps rond de motorkap en koplampen. Zeer jammer.
@Corrado16v: Heeft te maken met de voetgangers veiligheid .
@Corrado16v: ik ben het compleet met je eens, ze hadden die naad onder de grille moeten laten lopen.. zodat de grille onderdeel van de motorkap wordt.
En mensen die niet/nauwelijks instaat zijn om hun telefoonrekening te kunnen betalen hoef je niet serieus te nemen.
Kan de spotter niet even een kentekencheck doen op zijn eigen foto’s? Weten we het :)
Vette bak btw.
Het kenteken is gewoon leesbaar op 1 foto: 50-ZSN-5
Kentekencheck leert ons dat het een 640i is, voilà
@notoir: detectives.. I like them
@notoir: Dat was dan ook de opzet, om je door te laten klikken naar Autojunk.
Mooie auto! De velgen mogen 1 maatje groter als het aan mij ligt.
Gaaf hoor al vind ik de velgen van de M6 mooier en dan met de keramische goud kleurige remmen.
Even off topic: Wil wat spullen bestellen op Bimmian.com zijn er mensen die ervaringen hebben met deze Amerikaanse webshop?
@VeniVidiVici: Als ik jou was zou ik het even navragen op het forum van E46fanatics, daar wordt je altijd wel goed geholpen.
Met zoveel ”goodies” zal ‘ie wel van een Geer of Goor zijn….
Mooie auto, maar dan wel in een andere kleurstelling. Vooral de zwarte grille en velgen doen afbreuk aan de auto,
Wow, dit is de perfectie wel eng nabij in zijn klasse. Wat een prachtige wagen!
Ik heb de 6-serie Grand Coupe nooit begrepen. Is het een soort 7-serie voor patjepeeërs die denken zo sportief te rijden??
Want deze, met zwarte knikkerbus bewerkte, wagen doet vermoeden van wel ….
@Rob: Nee, het is voor mensen die de 5 serie te plomp vinden en liever niet de overstap maken naar een Mercedes CLS.
Hoezo?
@Rob: Volgens mij is het de sedan-versie van de coupe-versie van de 5 serie… Voor mensen die een 5 serie coupe willen maar geen deuren op willen geven ;)
Dik? Ten eerste niet eens een M geen goude remschijven geen carbon dak.. Man man man moest hier een artikel van gemaakt worden ?
@snelweg: nee het is geen echte M…is een 640 met M-performance kitjes. En of ie dik is dat weet ik niet,ken de eigenaar niet.
@driver28: btw even off-topic : waarom zie ik hier onderaan geen reageer knop? Ik kan alleen reply’en..meer mensen last van?gebruik iphone app.
@snelweg: “niet eens een M” ach ach, wat een armoe, niet eens een M. Hoe durft de eigenaar zich met deze pauperbak te vertonen :)
@snelweg: Inderdaad, een “hele dikke” BMW gespot. Het is gewoon een grijze auto met wat M-dingetjes erop geplakt, en dat wordt meteen als “heel dik” bestempeld, alleen omdat het de naam BMW draagt. Maar dat gebeurt wel vaker op AB. Ok het is best een aardige auto, maar overdrijven is ook een vak.
Hij is in ieder geval 1 optie vergeten. Dit zijn namelijk de standaard velgen van het M-pakket. 19 inch geloof ik. Je hebt ook nog 20 inchers en als je helemaal loco wil doen, zijn er ook nog de M-performance velgen.
Verder wel een zeer brute bak. Een van mijn favorieten.
Het is een 640i HE uit ’12. Vorig jaar geïmporteerd;)
Doe mij maar de GC M frozen grey variant die ik hier regelmatig zie rijden, wat een machtige wagen!
@massarati: misschien bedoel je degene van mijn vader? http://www.autojunk.nl/2013/08/bmw-650i-grancoupe
@Diesel52: die kleur is briljant maar ik bedoel deze: http://www.autogespot.nl/bmw-m6-gran-coupe-f14/2014/01/11#img6
Weet iemand of deze kleur wordt aangeboden door BMW of moet je deze “custom” laten spuiten?
@Diesel52 Die van je pa is ook supervet! Hoe heet die kleur?
@herriekabal: Dat is Frozen Grey, een individual kleur van BMW zelf
Ja 640i of D. Als de spotter ff het kenteken in de kenteken app op zn telefoon ram weten we het zeker :D
Dat is lef hebben. Al die opties aanvinken en dan tegen de dealer zeggen, ohh ja hij moet in de kleur van deze Komo vuilniszak. En dan op alle 6 telefoontjes van de verkoper zeggen “ja, ik weet het zeker!”.