
Er zijn maar weinig plaatsen ter wereld waar je zo’n grote kans loopt om meerdere Veyron’s bij elkaar tegen te komen. Je kan gaan posten bij het huis van Michel Perridon, maar in Monaco heb je waarschijnlijk meer kans.
Spotter carspotterjeroen kwam dit duo aldaar tegen, terwijl de duisternis al was ingetreden. De witte Bugatti Veyron die voorop rijdt is afkomstig uit Rusland. Het exemplaar dat we daarachter spotten is de welbekende huurauto die je voor €10.000 per dag, exclusief verzekering, kan gebruiken in het Prinsendom.
Alle foto’s van deze bijzondere combo kan je bekijken op Autojunk.
Zou niet graag met 100.000 euro eigen risico een auto huren…
@stoicka: als je zo een auto kan huren dan is 100k ook niks voor je.
@MAB: dit soort reacties…
@MAB: Als 100.000 euro echt niks voor je is, koop je er een…
@lexlfa: hoeftniet. Als je er een koopt ben en je rijd de garage uit ben je al meer dan 100k kwyt omdat de waarde omlaag gaat.:p
@lexlfa: owja tuurlijk net als simon cowell zeker die nog maar 3 keer in zijn bugatti heeft gereden. Je hoeft niet alles te kopen wat je ’n keer wilt gebruiken.
Artikel # 1589 over een auto die inmiddels niemand meer kan boeien.
Moeten jullie nu ook meedoen met het onder de aandacht houden van dit gedrocht om de laatste exemplaren te kunnen slijten?
Ik hoop van niet, anders worden we hier nog jaren mee lastiggevallen.
@tupperware: Eerlijk gezegd vind ik de Veyron samen met de One-77 de mooiste auto ooit gemaakt. Maarja, ik ben de enige.
@kickass:
Nee, je bent niet de enige. Ook ik vind de Veyron een fantastische hypercar, maar de mooiste ooit gemaakt? Nee, dat nou ook weer niet.
Zo’n Veyron is volgens mij toch alles behalve lekker.
Eigenlijk is het dus helemaal geen bijzondere spot gezien het feit dat de kans heel groot is om daar meerdere Veyrons tegen het lijf te lopen.
Wel bizar dat de kleurcombo precies hetzelfde is als die van Perridon…
@valetparker: want wit met zwart is een zeldzame keuze voor supercars?
Net een Bugatti Veyron x2 en Pagani Huayra combo gepost hier in Dubai ;)
Een ‘supercar’ spot in Monaco. *slow clap*
@toyotafortuner: lol.
Ik denk dat het uiteindelijk wel goedkoper is om die veyron te huren. Want hoevaak zal je er uiteindelijk in rijden en als je hem koopt zijn de onderhoudskosten ook nog eens voor jou, en die zijn niet goedkoop.
Kom er in het voorjaar en in de zomer regelmatig maar heb er nog nooit een gezien
@asmulders: Dat is heel apart! Op deze avond heb ik er namelijk 7!!! gezien.
@carspotterjeroen: Da’s niet apart. Jij had gewoon het toeval. Zal vast eoa meeting zijn. Filerijden in Monaco in een veyron en tig keer langs het casino….
In Nederland zie je dat bijna nooit :(
Op foto 4 en 5 zie je mij staan..
Lekker Jeroen dat je op de frontpage staat! Goed bezig..
Was een heerlijke avond!
Toch nog altijd de snelste… Blijft stoer!