




De Ferrari F50 is één van die collectors items die je liever niet met een afgebroken achterwiel in een groenstrook ziet staan.
Het ongeluk gebeurde op de Vanderbilt Beach Road in Naples, Florida. De Ferrari F50 werd daar naar verluidt aangereden door een Lexus SUV, waarna de bestuurder van de iconische F50 ternauwernood een tweede botsing met een zwarte BMW kon voorkomen. Vervolgens kwam de F50 tot stilstand in een groenstrook, waar op het eerste oog de schade lijkt mee te vallen.
Als we goed naar de foto’s kijken zien we echter dat de linker achterwielophanging zodanig beschadigd is dat de auto niet meer rijdbaar is, laat staan dat er nog achter gewakeboard kan worden. Het wiel staat volledig scheef onder de auto, optisch lijkt het niet dramatisch maar het is ongetwijfeld een dure fix. (via gtspirit)
‘Een dure fix’ is waarschijnlijk een redelijke understatement… Maar dit is toch gewoon een verzekeringskwestie. Een F50 is niet snel afgeschreven. Dus hoe duur ook, deze wordt gewoon gefixt.
Zonde, blijft de meest begeerlijke ferrari hypercar in mijn optiek!
Prima te repareren
Een van de lelijkste Ferrari’s ooit. Bah wat een gedrocht.
@borrelnoot: “Beauty is in the eye of the beholder” zullen we dan maar zeggen. Ik vind zijn opvolgers, de Enzo en LaFerrari vele malen lelijker.
@babbaloerie: wat is lelijk denk ik altijd bij zulke opmerkingen.
Hier gaat een ferrari dealer weer wat op verdienen. Daarnaast zijn ze waarschijnlijk blij dat hij niet in de vik is gevlogen ;)
@mrrallycross: ja man vik…
Ok, Next
Au! Overigens vind ik dit nog altijd nog een hele mooie wagen!
Valt te repareren
Even bij kwik flut uitlijnen zal hem niet worden.
Voor vele de lelijkste Ferrari, maar ik vind het persoonlijk een geweldige auto! Samen met de F40, F355 & 360CS mijn favorieten. Voor mij geen Enzo of LaFerrari..
Grootste vraag blijft; in welke auto reed de vrouw…
@norge: dat zijn toch altijd Mitsubishi’s Colt, toch?
Niemand die hem inkopt?
Iets met vrouw, stuur, bloed en muur..
@raul88: Jij denkt dat die agent zo’n groot derde been heeft dat ie een aparte blauwe broekspijp heeft?
@raul88: Nee, dat is sinds eind jaren tachtig al zo vaak gedaan.
@sydney: Oké, bedankt voor deze méér dan waardevolle bijdrage.
Naples Florida. Heerlijk, ben er over 3 weekjes weer!
(Zonder F50, met waarschijnlijk afgerachte huur-SUV).
Lelijk ding, maar waarschijnlijk een stuk betere rijdersauto dan die F40 waar iedereen hoog mee op loopt.
@Hupke: Wellicht kende je hem al maar hier worden ze back to back getest door Chris Harris. Hard ook. Dus wellicht geeft het antwoord op je stelling ;)
https://www.youtube.com/watch?v=3MDTcXGsjuo
@Hupke: vast geen populaire mening, maar ik vindt deze ook veel mooier als de F40!
@Hupke: wat is dat nu voor een vreemde opmerking???!
Als je van ruggemergvochtpijn houdt,moet je geloof ik een F50 kopen.Het is optisch gezien ook niet mijn lievelings Ferrari,maar ik vind het wel een geweldige auto.Net als alle andere 90’s Ferrari’s…
Jammer van deze mooie Ferrari ! Een Enzo had het verdiend, een schande dat dat gedrocht de naam van de legendarische oprichter draagt ! Of de F40, F50 of LaFerrari had de naam Enzo kunnen dragen.
Zonde! 1 van de mooiste Ferrari’s (voor mij dan tenminste)