
‘Tot de dood ons scheidt’, iedereen belooft het bij het trouwen, maar in de praktijk komt het niet altijd uit. Menig man viert zijn terugkeer in het vrijgezellenbestaan met een set nieuwe wielen, met deze 11 auto’s maak je naar onze mening helemaal de blits.
Een nieuwbakken vrijgezel feest graag, en waarin kan dat nou beter dan in een rijdende discotheek. Volladen met vrienden en/of tsjiks, en gaan! Alternatieven zijn een X5 of een E-Klasse, hoewel je voor een goede tijd hierin wellicht naar Rusland moet.
We kunnen ons voorstellen dat er ook mensen zijn die zich na een scheiding helemaal willen afsluiten voor de buitenwereld. Maar ook daar is aan gedacht: in deze peperdure F1-simulator kan je in je onderbroek, omringd door pizzadozen, naar hartelust kilometers maken, en je hoeft ook nog eens helemaal niemand onder ogen te komen.
Jezelf een beetje in de kijker rijden met een set mannelijke wielen en een diepe V8-gorgel? Koop dan wat Amerikaans, zoals een Camaro (trekt geheid de juiste types aan), of misschien een zware Mustang. Je bent redelijk uniek in het straatbeeld, en zo’n V8 is gewoon puur genieten.
Het verdient wel de aanbeveling diplomaat te zijn, of op een andere manier vrijstelling van belasting te genieten, anders wordt het een dure exercitie.
De gemiddelde man wordt na zijn scheiding kaalgeplukt door de ex-vrouw, dus veel geld schiet er niet over. In dat geval moet je de tering naar de nering zetten, en genoegen nemen met een stuk oud Frans rammelblik.
Gescheiden, en he-le-maal klaar met de vrouwen? Ga dan volle bak kluizenaar, breek in bij Lamborghini, en pik hun Egoista-one off. Tot aan je arrestatie heb je de grootste lol van je leven.
Na iets heftigs als een scheiding mag je jezelf best wel even trakteren op een volledig overbodige set wielen. Weliswaar geen auto, maar een quad, maar vooruit.
Vraag ons niet waarom, maar volgens Amerikaans onderzoek krijgen de vrouwtjes het warm van een hele grote zwarte…Ford-pickup. Hm. Zo’n F-150 is dus de way to go, mits je geen bezwaar hebt tegen een vriendin die in een stacaravan woont. Bovendien kan je je huisraad er meteen mee uit de woning van je ex verhuizen. Win-win.
Leuke auto: wendbaar, rap, en nog enigszins betaalbaar. Bovendien zit er een Porsche-logo op, wat altijd een pre is als je openstaat voor nieuwe ontmoetingen.
3 Een (goedgelukte) Ferrari-replica
Als de talloze prank-video’s op youtube ons iets geleerd hebben, dan is het dit wel: jonge vrouwen worden vochtig van een man met een Ferrari of Lamborghini. Kan je de investering niet aan, maar wil je toch zo’n poezenmagneet? Leid de dames dan om de tuin met een replica. Niet teveel revven, anders hebben ze het door.
Eigenlijk een heel goede keuze voor de pasgescheiden man: ten eerste wek je niet de indruk met een tweezits compensatiemobiel op de proppen te komen. Bovendien is de auto serieus snel, ziet hij er goed uit, en je draagt ook nog eens een goede milieuvriendelijke boodschap uit, zonder dat je direct ongewassen veganistische tofu-knagers met kleren uit de kringloopwinkel en dreadlocks in hun okselhaar aantrekt.
Groen is sexy, en met de Model S ben je niet direct veroordeeld tot een leven vol tarwegrasdrankjes en biologische ecomarkten.
1 BMW Z4
Duh.. da’s een no-brainer. BMW-rijders copuleren het meest van iedereen, en zodra je weer alleen bent heb je aan een tweezitter genoeg. Daarnaast voldoe je zo uitstekend aan het cliché van de pasgescheiden man, maar wie maalt daar om: je hebt een leuke RWD cabrio tot je beschikking.
Ik zou voor de Camaro kiezen. De testosteron spat er vanaf!
@Original_Arnoud: jep ik ook, in het echt is die voorkant zo dik! Helaas de achterkant van die gele is wat minder..
@Original_Arnoud: deze zomer als huurauto in de VS gehad. Lekker.
@Original_Arnoud: master bak
Is allemaal niks, wat is zo’n camaro toch een gedrocht, dan maar de Porsche…
@maseratizzzzzzzz: HA Gaaaaaay zo’n Boxer
@gieltj: waarom is een Boxster gay?
@Jochempie: Omdat het geen 911 is.
@Jochempie: alle cabrios zijn gay je weet toch. Maar een roadster is altijd beter dan een 4zitter.
@sacha: Dan is die Camaro dus gayer dan die Boxster..
@Jochempie: ach laat doe jochies maar hun domme vooroordelen zelf rijden vaak met een zeer mannelijke 1.0 koffiemolen.
@gieltj: nee een fiesta is het toppunt van mannelijkheid hahaha hoeveel harder gast dat nu met zo’n snelle race streep ;)
@gieltj: en het is een boxster !
Leuk maar in de praktijk staat de AX natuurlijk op 1.
Volgens mij heeft de AX het stokje inmiddels allang overgegeven aan de Opel Corsa B (1993-2000).
Daar rijden duidelijk van die gefrustreerde gescheiden mannetjes in van 40+.
@Specht:
Welnee, die hebben 5 ringen voor hun neus..
@Specht:
wacht maar……
Totdat je een keer thuis komt en er een blote man in de linnenkast zit die zegt ” Warm voor de tijd van het jaar he mijnheer “
@Specht: Oei ik ben nog nieteens getrouwd en rij al met een 1997 corsa. Maar k snap best dat ook gescheiden mannen graag opel rijden;)
@bartteeuwen: dat heeft meer te maken met die APK aanbieding van de radio. We blijven tenslotte zuunig.
@Specht:
Ik zeg altijd, tot de schijt ons doodt ;)
Grappig, wat ik van de winst gekocht heb staat er niet tussen.
Goed om te zien dat ik dus origineel ben..
……… leuke artikel
Wauw die quad is ziet er echt bruut uit!
Maar ik zou geen van deze auto’s kiezen..
Een GMC Van misschien?
V8-check
Ruimte-check (je denkt toch niet meer dat je ex-vrouw je binnenlaat in je eigen woning)
Testostron-check
Aftrekken(aftrekbaarheid ahum/grijskenteken)-check
Haha een z4, net als mn gescheiden duits leraar van een paar jaar geleden. iets met een spijker en een kop.
Ik ken iemand die al 8 jaar Z3 / Z4 rijdt, tegen de 40 loopt, en al die tijd onverkort vrijgezel is…
@mout: maar n**kt hij er wel flink op los…?
@mout: denk dat dat meer aan de persoon in kwestie ligt??
Als je single wilt blijven kies je een van de bovenstaande 11 (wellicht met uitzondering van de Boxster, mits niet al te oud)
Voor alle andere gevallen: de pussy magnet.
Lambo, ferarri, 911, etc
Z4 voor mij, 35is, M pakketje, zwart met rood leer en een handbak :)
@nino: is de 35 met handbak te krijgen?
@nino: nog beter: Z4M. ;)
@e1000bmw523i: komende uit een E46 M3, toch de sDrive35iS, mét DCT…
@e1000bmw523i: de 35i is sneller helemaal in tussensprints, maar de S54 van de m is nog een heerlijk ouderwets atmosferisch blok.
3 brood kruimels en een fiets met 2 lekke banden schiet er dan over voor mij denk ;)
@bmwpowerm5:
Yep, je weet wat vrouwen zeggen hè.
Eerst houden ze van je, daarna houden ze veel van je en aan het eind van het liedje houden ze ALLES van je..
Wtf, schei uit, z4 is geen mannenauto
@arii: Boxter ook niet.
@arii: wel een kappersauto, zijn ook mannen in se…
@breakingpoint: ‘mannen’
@arii: Zo erg is ie niet.
@arii: alleen voor mannen die NIET onder de duim van de vrouw zitten, anders wordt het ‘iets met Isofix’…
@arii: Als jij mannen wil aantrekken moet je inderdaad wat anders kiezen
Staat er nu echt een Boxter tussen dit rijtje?
@m-tfsi:
Nee, wel een Boxster, je moet toch wat als je op jacht bent naar iets jongers om je ex een hak te zetten..
Die 911 is wel een gemis in dit lijstje. Een 964 targa of zo.
Ik zou opteren voor een C6 Z06.
“Het verdient wel de aanbeveling diplomaat te zijn, of op een andere manier vrijstelling van belasting te genieten,…”
Helaas, maar alleen buitenlandse diplomaten hebben in Nederland vrijstelling van belasting. Je bent immers gewoon Nederlands staatsburger als Nederlands diplomaat. ;)
Leuke cabrio voor jezelf en een multipla voor je ex.
10 van de 11 zijn niet op te brengen nadat je ex je compleet uitgekleedt heeft.
@Hubert:
Zelfs zonder dat je ex je compleet uitkleedt. Als je kinderen hebt kan je je lol op. Ik huur nu een huisje voor €570/maand, heb een auto van de zaak en toch ongeveer €1800/maand aan vaste lasten zonder dat ik partneralimentatie hoef te betalen. Daar zag ze namelijk wijselijk van af.
@Original_Arnoud: Dan heb je daar krom gezegt nog geluk mee. Er is sinds vorig jaar een nieuwe alimentatie regeling wat betreft kinderen. En dat kan voor heel veel vaders een stuk beter uitpakken.
@rikus:
Heb zelf co-ouderschap over 2 kids en dan zijn alle problemen met kinderalimentatie e.d. opgelost.
En je kunt weer wat geld opzij zetten voor een leuke auto.
@Hubert:
Dat was in verband met mijn werk niet mogelijk. En ik scheidde in de tijd dat de banen niet voor het oprapen lagen. Dus geen co-ouderschap maar wel alimentatie.
@Original_Arnoud:
Ik kon gedurende een aantal jaren de ene week 30uur en de andere week 50uur werken (totdat de kinderen naar de middelbare school gingen).
Dus ik hoefde geen uren in te leveren.
@Hubert:
Mooi dat je het zo kon oplossen. Ik heb eigenlijk altijd een 50 urige werkweek. Soms uitschieters van meer dan 80 uur. Daarnaast zit ik een aantal keer per jaar voor enkele weken achtereen in het buitenland.
@Original_Arnoud:
Zat ik ook continu.
Maar als ik moet kiezen tussen mijn kinderen of een weekendpapa worden, dan wist ik het wel.
@Hubert: Co ouderschap is inderdaad ook een oplossing. Wat betreft regeling voor kinderalimentatie, tot een aantal jaren geleden bekeek zo’n rechter je salaris, je vaste lasten en het bedrag wat onder aan de streep over bleef werd zo’n beetje de kinderalimentatie (tremanorm heet dat, enorm ouderwetse regeling). Vanaf april afgelopen jaar is dat op de schop gegaan, ikzelf heb het aan laten passen en scheelt me € 200+ per maand. En dat is natuurlijk niet vervelend, in tegenstelling tot scheiden. Dat is wel enorm vervelend.
Als ik mijn geld in een auto zou steken na een scheiding, dan een zelf te bouwen kitcar. Therapeutisch sleutelen, want ik heb geen talent voor alcoholist, heb ik al gemerkt.
@danmar:
Het allerbeste antwoord!!!
Sja de rest is niet veel soeps de Chevy of de Ford dan maar.
Belachelijk onderwerp!
Altijd dat geleuter over ‘homo-auto’s’… Stiekem rijden de haters zelf het liefste in een RWD roadster maar durven (lees: onzekerheid) er niet in te rijden omdat ze bang zijn dat ze als homo worden aangezien. Wat een burgerlijk gelul…
Dat is simpel, de Boxster en als concessie de Z4.
Toch mooi dit! Ik post 1 foto van een paar jaar geleden (DE AX), toen wij voor de grap aan een auto cross meededen. En jawel, een paar jaar later is het de scheidingsmobiel geworden.
Haha.